Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Екостежинами Поділля
  Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4
  5 Жовтня 2017 р.

  Поділля – один із найекзотичніших регіонів України. Тут і величний Дністер, друга за довжиною річка в Україні, зі своїм неперевершеним каньйоном і сітка незрівняних печер, які пам’ятають стародавніх трипільців, Подільські Товтри – унікальні вапнякові гори, перлина Хмельниччини – гіпсова печера «Атлантида», яка розташована на схилі мальовничої долини річки Збруч, Бакота – шматочок раю – напівлегендарна столиця Дністровського Поділля у ХІІІ ст.. та ще багато-багато пам’яток архітектури.

  На превеликий жаль, у наш час людство переживає надзвичайно критичний період своєї історії – період небаченого досі загрозливого для існування цивілізації зростання низки негативних факторів: зубожіння природи, зростання забруднення екології, деградації людської моралі.

  Саме з метою розповісти школярам про Подільські перлини, поглибити та закріпити знання читачів про свій рідний край, природу, привернути увагу до екологічних проблем Хмельниччини, вказати на недопустимість бездумного втручання людини в природу працівники бібліотеки-філії №4 запросили 4 жовтня на краєзнавчо-пізнавальний екскурс «Екостежинами Поділля» учнів 7-Б класу СЗШ №8.

  Родзинкою зустрічі була інтерактивна гра «Мікрофон. Що мені дає природа?». «Людина не може прожити без природи тому, що…», – і діти вихоплюючи мікрофон один у одного продовжували речення. Цікаву відповідь дала Софія Фурман: «…тому, що природа – це джерело натхнення, вона лікар і розрадник у тяжкі хвилини, вона дає все, що потрібно людині для життя».

  Не залишилися байдужими діти до презентації тематичної книжкової виставки «Стежинками рідного краю», де посіли належне місце книги письменника-краєзнавця Валентина Говоруна «Птахи Хмельниччини», «Річки Хмельниччини», «Риби, земноводні, плазуни і звірі Хмельниччини».

  «Я не думала, що на території Хмельниччини живе стільки звірів, плазунів, риб та птахів. І я думаю, що переважна більшість людей, особливо тих, хто мешкає у місті, навіть не уявляє, що поряд з ними триває життя у дикій природі. Я впевнена, що мої однокласники в цьому погодяться зі мною. А ще хочеться звернутися до своїх ровесників, аби вони усвідомили, що ми молоді, сильні і доля планети в наших руках», – поділилася враженнями Оксана Сапсай.


  Вільний доступ до Інтернету у філії №2
  Вільний доступ до Інтернету у філії №2
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Золота серія

  Золота серія "Бібліотека пригод".
  Художня література.
  Книги для всіх.
   

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр