Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Комп’ютер. Інтернет. Книга
  Надія Васильєва, бібліотекар бібліотеки-філії №4
  18 Жовтня 2017 р.

  Ми живемо в ХХІ столітті – піку комп’ютерних технологій. Та чи зможе комп’ютер повністю витіснити книгу? І чи можна їх порівнювати? Відповідь на це питання досить неоднозначна. З одного боку справді, техніка полегшила існування мільйонам людей. Ми вже не можемо навіть уявити свого життя без комп’ютера, Інтернету. Але інша справа – книга. Хороша книга навчає, виховує, допомагає пізнати історію й культуру. Отак гортаєш кожну сторінку й поринаєш у незвіданий світ мрій. Наймудріший у світі комп’ютер не замінить людині книг через те, що вони втілюють у собі мудрість, історію та певну чарівність.

  Цього тижня у бібліотеках міста розпочався тиждень Інтернету. Тому бібліотека-філія №4 не є винятком і в рамках цього проекту для учнів 8-Б класу НВК №9 провели Web-урок «Книга і комп’ютер в сучасному суспільстві».

  Під час заходу говорили про те, що технічний прогрес приніс нові засоби спілкування та отримання різноманітної інформації. Але першим проривом у цьому напрямку стала все таки книга, пізніше – періодичні друковані видання, потім – телеграф, радіо, телебачення і, нарешті Інтернет. Ось про це йшла розмова при спілкуванні з присутніми.

  Мультимедійна презентація доповнила розповідь бібліотекарів про роль книги та комп’ютера в сучасному суспільстві і допомогла зрозуміти , що сучасні джерела інформації не витісняють книгу, а їх треба поєднувати у використані.

  А книжкова виставка «Комп’ютер. Інтернет. Книга» роз’яснила, присутнім, що книга і комп’ютер завжди залишаються основними джерелами інформації, які не просто мирно співіснують, а й вдало доповнюють одне одного.

  Марина Ільчук розповіла: «Я свого життя без книги і комп’ютера взагалі не уявляю. Вміння вибирати книгу чи знаходити інформацію за допомогою комп’ютера – це справжнє мистецтво. Як оволодіти ним? Гадаю, саме бібліотеки навчають нас цьому мистецтву».


  Герман Інна - зав. бібліотекою-філією №10 ім. Д. Брилінського
  Герман Інна - зав. бібліотекою-філією №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Новинки грудня 2017 р.

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр