Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту




  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Комп’ютер – друг чи ворог?
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  25 Жовтня 2017 р.

  В рамках Тижня Інтернету в навчальному комплексі  №2  пройшла година корисних порад «Комп’ютер і твоє здоров’я» з учнями 4-А класу на базі бібліотеки-філії №15.

  Бесіда із учнями розпочалась із головного питання заходу: «Комп’ютер – друг чи ворог?». Щоб знайти відповідь на поставлене питання, учні разом з бібліотекарем розглянули аспекти позитивного та негативного впливів комп’ютера на організм дитини. Щоб розумно користуватись комп’ютерною технікою, необхідно слідувати основним принципам правильної експлуатації комп’ютера. Тому поетапно діти ознайомились із правилами роботи за комп’ютером.

  Година корисних порад завершилась фізкультхвилинкою: учні на чолі з бібліотекарем виконали невеличку гімнастику для очей. Берегти  своє здоров’я та помірно користуватись комп’ютером – ось які спільні висновки зробили учні 4-А класу по завершенню заходу.

   Мар’яна Семенюк, бібліотекар бібліотеки-філії №15

    

  Віртуальна реальність, як і будь-який простір, має свої плюси і мінусами. Існування кібер-загроз так само незаперечно, як користь і задоволення від використання Інтернет-ресурсів. Тому задля безпеки та культури  використання Інтернету 25 жовтня у бібліотеці-філії №8 провели діалог-застереження «Інтернет: корисний друг, чи підступний ворог?» для учнів 4-В класу НВО №28.

  Бібліотекар Юлія Сарканич проінформувала учнів про користь та шкідливий вплив інтернет-ресурсів, познайомила дітей з правилами безпечного користування Інтернетом. Бесіда супроводжувалась презентацією та відеороликами, що спонукало дітей до активного діалогу.

  Бібліотекар порадила не давати особисті дані незнайомим людям з віртуального світу, не вступати у групи, в яких ви не впевнені, не заглиблюватися з головою у віртуальний світ, адже життя таке прекрасне, і ви ще стільки всього не пізнали у своєму житті. Задуматися, чи є у вас хобі, якщо немає то чому? Скільки часу ви приділяєте своєму саморозвитку, зокрема читанню? Діти досить добре подумали над своїми захопленнями, і тому після заходу багато дітей взяли книжечки та прийнялися збагачувати свій внутрішній світ.

  Людмила Дуда, завідуюча бібліотекою-філією №8

    

  У бібліотеці-філії №9 в рамках тижня Інтернету молодь пройшла тренінг «Як створити інфографіку».

  Інфографіка ‒ це графічне візуальне подання інформації, яке краще сприймається для візуалів. Особливо вона корисна, коли потрібно порівняти різні масштабні цифри між собою. Це актуальний засіб донесення інформації до споживачів послуг та реклами продукції. Якраз за допомогою інфографіки можна показати як стати кращим у потрібній сфері, зрівняти та перевірити дані.

  Учасники заходу ознайомилися з веб-сайтами, що допомагають створити свою інфографіку та вивчили різні її види. Щоб створити інфографічний продукт потрібно не багато: вибрати тему, знайти дані, визначити мету і цільову аудиторію, спосіб подачі, відібрати кольори, іконки, сісти і зробити. Саме зробити свою інфографіку на власну цікаву для них тему і отримали завдання додому учасники тренінгу.

  Людмила Шевчук, провідний бібліотекар бібліотеки-філії №9


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у третьому кварталі 2016 р.

  Знайомимо вас із підбіркою нових та цікавих книг, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах






  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр