Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Векторний діалог «Моя поліція. Співробітництво в дії»
  Ганна Недвецька, завідуюча бібліотекою-філією №13
  15 Грудня 2017 р.

  14 грудня бібліотека-філія №13 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи перетворилася на територію справжнього векторного діалогу між учнями 11 класу ЗОШ №14, користувачами бібліотеки та поліцією, а також службою у справах дітей м. Хмельницького.

  Захід відбувся у рамках програми «ПОЛІС», учасниками якої Хмельницька міська централізована бібліотечна система стала у грудні місяці цього року та націлена на активну роботу протягом всього терміну її реалізації. Метою програми «ПОЛІС» є налагодження діалогу та руйнування стереотипів щодо поліції.

  Інспектор із зв’язків з громадськістю Анна Стрембіцька розповіла присутнім про роль і місце поліції. Під час спілкування старшокласники отримали відповіді на запитання, які не можна знайти ані у книгах, ані в періодиці, ані в Інтернеті. Наголос ставився на такі поняття: рівність, толeрантність та справедливість.

  А про насилля та жорстокість у суспільстві та сім’ях, про інші важливі питання у правовому полі, розповів головний спеціаліст служби у справах дітей Дмитро Баланюк.

  Присутні дізнались про роботу поліцейських, про співпрацю інспекторів служби у справах дітей з іншими організаціями. Як вони вирішують щоденні проблеми, чому обрали саме ці професії, що необхідно знати, щоб працювати в поліції та в інших органах влади.

  Таке спілкування підвищує довіру і порозуміння між людьми, допомагає дізнатися більше про проблеми в житті кожного з нас.

  Наприкінці заходу класний керівник Сіпова Олена щиро подякувала всім присутнім за змістовний та цікавий діалог та зазначила: «Знати права людини, дотримуватися їх та захищати – це основа, на якій грунтується діяльність поліції. А знати, розуміти свої права та не боятися їх захищати, звертатися за допомогою – це важливі кроки для повноцінного життя кожної людини».

  По завершенню заходу неформальне спілкування старшокласників і поліцейських продовжувалось: вони ділилися враженнями, фотографувалися.

  Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.


  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у четвертому кварталі 2017 р.

  Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників, чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр