Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Шевченкове слово звучатиме вічно
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  5 Березня 2018 р.

  Щовесни, коли тануть сніги
  І на рясті засяє веселка,
  Повні сил і живої снаги,
  Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

  На початку березня прихильники творчості Кобзаря традиційно відзначають Шевченківські дні. З цієї нагоди 5 березня у бібліотеці-філії №12 відбулася літературна композиція «Шевченкове слово звучатиме вічно» для учнів 3 – Б СЗОШ № 30.

  Під час заходу присутні переглянули відео про життєвий шлях поета, музеї у Моринцях та Кирилівці, пригадали творчість Тараса Шевченка. Учні продекламували вірші «Сон», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Мені тринадцятий минало», «Мені однаково», «Тече вода з-під явора».     

  У такій невимушеній та творчій атмосфері діти вкотре вшанували Великого Кобзаря, який став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

  Як зазначив учень Козій Сава: «Я вважаю, що кожен українець має знати напам’ять хоча б один вірш Тараса Григоровича. Тому що це найвідоміший поет з України в усьому світі».

  Вікторія Пешкова, бібліотекар бібліотеки-філії №12

      

  «Все йде, все минає», – сказав Великий Кобзар. Але Тарас Шевченко, залишатиметься безсмертним, поки живе Україна. Ім’ямитцяє уособленням непереборної волі, сили духу, пророчого дару. Поетичний спадок Шевченка – це чисте джерело, що живить цілі покоління.

  3 березня в бібліотеці-філії №12 відбулася літературно-музична година «Звучать Шевченкові слова». На заході прозвучали вірші відомого сучасного поета, лауреата премії імені Богдана Хмельницького Володимира Олійника зі збірки поезій «Поборемо». Доторкнувся до струн душі присутніх і дует «Ромашка». У його виконанні прозвучали пісні на слова безсмертного Кобзаря.

  Наприкінці заходу бібліотекар наголосила: «Ми повинні дорожити Шевченком, любити Україну, як любив її поет. Ми повинні читати його твори, і наша мова буде гарною, чарівною, бо українська мова – одна з найкращих мов світу».

           Вікторія Пешкова, бібліотекар бібліотеки-філії №12

    

  Бібліотека-філія №9 і підлітковий клуб «Романтик» провели літературно-мистецьке свято «Кобзар єднає Україну» для учнів НВК №2. Учасники заходу пройшлися дитячими шляхами малого Тараса та здійснили віртуальну відеоекскурсію до будинку-музею Шевченка, переглянули видання його книг та малюнків. Учні читали вірші і розповідали про своє перше знайомство з творчістю Шевченка.

  Школяр Денис Крищук зазначив, що в нього є вдома старовинне видання книги поета, яке передається від одного покоління до іншого, навчаючи і виховуючи любов до рідної землі. Рядки шевченківської поезії своїми промінчиками осяяли душі і дорослого, і дитини.


  Хор "Надвечір’я" у ЦБ
  Хор "Надвечір’я" у ЦБ
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радимо прочитати українські книги

  Фонди бібліотек міста Хмельницького поповнилися великою кількістю української класики та книг сучасних авторів, серед яких твори-лауреати Всеукраїнської літературної премії "Коронація слова"

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр