Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Вчимося захищатися від інформаційної маніпуляції
  Алла Глива, бібліотекар бібліотеки-філії №11
  31 Жовтня 2018 р.

  Наше життя зараз настільки активне і різноманітне, що ми постійно знаходимося під впливом інформації. Тому потрібно навчитися правильно аналізувати прочитане у журналах чи газетах, побачене на телебаченні чи почуте від знайомих та друзів. Для цього 30 жовтня учасникам любительського об’єднання за інтересами «Бібліорозмовини» у бібліотеці-філії №11 було проведено тренінг з інформаційної грамотності «Детектор медіа».

  Завідуюча бібліотеки Тетяна Венгрова не тільки розповіла про критерії розпізнавання правдивої інформації, але й поділилася своїми враження від подорожі на ХОДТРК «Поділля-Центр»: 

  «Сучасний світ інформаційно-перенасичений. Тому дуже важливо критично ставитися до інформації, яку нам пропонують мас-медіа. Під час тренінгу я розповіла про стандарти журналістики, наші клубчани виконали кілька вправ, щоб закріпити нові навички. Якщо новина має кричущий заголовок, події висловлені однобічно, факти не відокремлені від думок та здогадів, інформація не є повною – то варто насторожитися і подумати чи варто довіряти такій новині. Також я поділилася з  клубчанами  своїми враженнями від відвідин ХОДТРК «Поділля-Центр» та інформацією, яку почули від продюсерки каналу Любові Тімкової, що  розповіла про принципи роботи та завдання суспільного телебачення. Дуже приємно, що наша область має журналістів, які наріжним каменем роботи вважають достовірність та перевіреність інформації, яку вони випускають у ефір».

  «Майже на початку зустрічі ми виконали завдання «Моє медіаполе» і я зрозуміла, що більше 10 годин отримую інформацію. А скільки ж її буває неправдивої – це просто жах!!! Завдяки Тетяні Юріївні я дізналася, на які деталі потрібно звертати увагу, щоб розпізнати достовірні новини. – поділилася своїми враженнями від заходу пані Галина. – Такі заходи дуже корисні і потрібні для людей пенсійного віку, оскільки ми постійно дивимося телевізор, слухаємо радіо або читаємо газети та Інтернет, і намагаємося всім вірити та довіряти, а так не потрібно робити».


  Філія №11
  Філія №11
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2017 р.

  За три місяці поточного року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1207 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр