Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  У бібліотеці навчають медіаграмотності
  Тетяна Венгрова, завідуюча бібліотеки-філії №11
  1 Листопада 2018 р.

  У рамках проведення Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності, 31 жовтня у міській бібліотеці-філії №11 для учнів Вищого професійного училища №11 міста Хмельницького відбулося навчання «Будь медіаграмотним». Учасники навчалися як не потонути в інформаційному дощі та перевіряти новини на достовірність. Захід проводила завідувач методично-бібліографічного відділу Хмельницької міської центральної бібліотеки Світлана Сінькова:

  «Молодь дуже насторожено ставиться до медійного простору, але про критерії, які допоможуть перевірити новину на достовірність, вони почули вперше. Вправа «Моє медіаполе» показала учасникам тренінгу скільки годин на добу вони знаходяться під впливом різноманітних інформаційних каналів. Багато вказували Інтернет та телебачення, музичні FМ-канали, книги та періодику. Їхня сумарна кількість часу, проведена в медіаполі, складала від 4-ох до 17-ти годин на добу. Дехто з учасників тільки зараз зрозумів, наскільки багато інформації він одержує протягом дня. Під час тренінгу ми поговорили про те, чим відрізняється пропаганда, піар, реклама та соціальна реклама від інформування, яку новину можна вважати якісною, дізналися, хто впливає на медіа та як готуються новини».

  Учениця ВПУ №11 Олена Козаченко:

  «Тренінг був дуже актуальний та насичений. Найбільше мені сподобалася вправа «Новина», під час якої ми передавали новину один одному і вона  втрачала все більше базового тексту та обростала різними домислами, аж на останньому учаснику новина зовсім втратила первинний вигляд. Виявляється, подію можна викривити і ненавмисно – в процесі передачі. Так виникають чутки. Тому важливо завжди перевіряти джерело повідомлення».


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2018 року

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр