Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Тетяна Безушко-Граб представила у центральній бібліотеці книжечку з теплими історіями про бабусь
  Адміністрація ЦБС
  11 Квітня 2019 р.

  10 квітня у центральній бібліотеці Хмельницького презентували книжку "Вузлик на пам'ять. Історії та спогади про бабусю". Це збірка невеличких за жанровим розміром творів, котра увійшла до книжкової серії "Теплі історії"
   
    
   
  Авторський колектив збірки складається з 31-го письменника. І кожен з них у своїх творах розповідає про повелительку смачних пирогів, мудру порадницю, найвигадливішу казкарку, заклинательку часу, домашнього затишку та доброго настрою, про ту, чиї обійми цілющі, - про бабусю.
   
   
  До центральної книгозбірки презентувати книжечку студентам-третьокурсникам Хмельницького базового медичного коледжу та іншим читачам завітала одна з авторів - Тетяна Безушко-Граб. 
   
  Наталія Бистрих, учасниця презентації у центральній міській книгозбірні, розповіла опісля у Facebook: "Тетяна Граб - не лише талановита письменниця, але й мудра та глибока особистість, що випромінює світло. Надзвичайно приємно, що авторка в центр свого виступу ставила такі важливі питання, як творчість, любов до рідних та смерть".
   
  Ідея книжечки "Вузлик на пам'ять. Історії та спогади про бабусю" така: ми, розповідаючи історії про тих, кого любили і любимо, у такий спосіб зберігаємо пам'ять про цих людей. 
   
    
   
  Слава Світова, письменниця, головна редакторка книжкової серії "Теплі історії", співзасновниця Creative Women Spаce, для WoMo-книга: "Я дуже хотіла, щоб з'явилася книга про бабусь. Хотіла, щоби з-поміж усіх можливих пиріжків із солодкими начинками, гаптованих хусток, зморщок та казок-колискових проступила до Читача жінка зі своєю особливою історією, яку, часом, хочеться розказувати пошепки, а часом, - так, щоб усі чули; жінка, яка прожила багато, а бачила ще більше, яка має свої секрети, шрами, таємниці та загадки, яка у простоті своїй одночасно складна і незвідана, далека і близька, своя і чужа. Дуже хочеться, аби ось ці особливі й тонкі зв'язки між поколіннями не втрачалися".
   

  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  У фондах бібліотек

  У фондах бібліотек централізованої бібліотечної системи є багато книг, що подаровані їхніми користувачами.  –по поповнилися  

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр