Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру
  Підготувала Валентина Міхалевська-Жмуцька, завідуюча сектором електронних ресурсів відділу ІТ та ЕР
  6 Квітня 2020 р.

  6 квітня увесь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Україна щороку активно долучається до відзначення цього міжнародного свята, адже спорт має унікальну силу об'єднувати людей навколо мирної й корисної діяльності, яка сприяє здоровому майбутньому суспільства.

  Одним з важливих факторів забезпечення стійкого розвитку також є спорт. Ми визнаємо значний вклад спорту у справу розвитку та миру, оскільки він сприяє утвердженню принципів терпимості й поваги та сприяє розширенню прав та можливостей жінок та молоді, окремих осіб та громад, а також досягненню цілей у сфері охорони здоров’я, освіти та соціальної інтеграції.

  Пункт 37 Резолюції,
  прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН
  25 вересня 2015 року

  23 серпня 2013 року в штаб-квартирі ООН, Нью-Йорк, Генеральна Асамблея ООН оголосила 6 квітня Міжнародним днем спорту на благо розвитку та миру. Це історичне рішення стало доказом того, що спорт є універсальним засобом для зміцнення співпраці, солідарності, терпимості та популяризації здорового способу життя у всьому світі.

  Світові події, пов’язані з пандемією COVID-19, внесли корективи у повсякденне життя людей. Тому в 2020 році Міжнародний день спорту на благо розвитку і миру відзначається онлайн в рамках ініціатив в Інтернеті та соціальних мережах, присвячених здоров’ю, заняттю спортом та фізичній активності.

  Міжнародна організація Peace and sport по всьому світу щорічно проводить флешмоб «Біла карта» (White card). Щоб долучитися до акції необхідно викласти своє фото із білою карткою в руках й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті. Фото слід позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport. Фотографія з білою картою в руці – це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід у спорті.

  Також в цей день Peace and sport на спеціальному вебсайт www.april6.org розміщує інформацію про всі проєкти, які пов’язані з Міжнародним днем спорту, за шість років таких проєктів було понад 850 в 140 країнах.

  Перебуваючи вдома, залишайтесь активними і мобільними. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує займатися фізичною активністю середньої інтенсивності не менше ніж 150 хвилин на тиждень або фізичною активністю високої інтенсивності не менше ніж 75 хвилин на тиждень або використовувати комбінацію обох.


  Моя бібліотека - філія №9
  Моя бібліотека - філія №9
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Рандеву з книгою

  За останні місяці 2021 року до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади надійшло майже 1600 примірників нових книг. Багато творів для дітей та юнацтва, видань українських та світових письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр