Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Відзначаємо бібліотечний день
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  1 Жовтня 2020 р.

  Щорічно 30 вересня наша країна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. На честь свята у "книжкових домівках" стало традицією влаштовувати різноманітні акції та заходи, участь в яких беруть і бібліотекарки, і читачі.

  У філії №12 цьогоріч 30 вересня відбулась піар-акція «Бібліотекар на годину». Протягом години учасники-діти виконували щоденну роботу бібліотекаря: обслуговували читачів, допомагали у підборі літератури, знайомили відвідувачів із новими надходженнями до бібліотеки та й взагалі весело проводили час у книгозбірні, спілкуючись одне з одним.

  Найбільше задоволення від акції отримали бібліотекарі, адже вкотре пересвідчились у тому, що їхня професія – це неймовірний і цікавий світ спілкування з людиною, книгою, інформацією.

  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми

    

  Уже дванадцять років поспіл 30 вересня – у день великомучениць Віри, Надії, Любові, і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек.

    

  З цієї нагоди у філії №14 організували книжковий non-stop «Бібліотечний дім – відкритий всім». Користувачі книгозбірні впродовж дня знайомилися із захопливими сучасними книгами, відкривали для себе цікаві книжкові новинки.

    

  «Час, проведений  у нашій книгозбірні – це  найкращі ліки від нудьги, це підняття настрою, лише позитивні емоції. Читайте! Хай не буде у вашому житті жодного дня без прочитаної сторінки, бо тільки у такому випадку книга радо стане вашим другом та порадником!»  вважають бібліотекарки.

  Валентина Черненко, завідуюча бібліотеки-філії №14

  У Всеукраїнський день бібліотек філія №15 організувала для своїх читачів бібліотечний день «Чарівний світ книжок великих і маленьких».

  Cвято читачі відзначили у бібліотеці. Виконували цікаві завдання на трьох локаціях. Увійшовши до книгозбірні, читач зупинявся на першій локації, де вітав зі святом свою бібліотеку: хоча б одним словом описував те, що для ньогонеї означає рідна бібліотека. Наступна локація передбачала огляд книжкової виставки «Який ти читач»: обираючи для себе книгу, користувач дізнавався про те, до якого типу читачів він належить. А завершальна локація містила для читачів смаколики зі словами вдячності від бібліотекарки.

  Мар'яна Семенюк, бібліотекарка бібліотеки-філії №15


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література за державною програмою

  Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр