Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Хмельницький міський літературний фестиваль "Слово єднає!"
  Адміністрація ЦБС
  13 Вересня 2021 р.

  Впродовж двох тижнів Хмельницький прийматиме п’ятий літературний фестиваль “Слово єднає”. Цьогоріч Фестиваль триватиме з 13 по 25 вересняТрадиційно він пройде у рамках святкування Дня міста Хмельницького.

  Фестиваль збиратиме поціновувачів українського літературного слова. Заходи відбуватимуться у культурно-мистецьких та навчальних закладах міста Хмельницького, а саме: у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади, монотеатрі «Кут», Мистецькому дворику ДМШ №1, Хмельницьких гуманітарно-педагогічній академії, політехнічному коледжі, школі мистецтв «Райдуга», на вулиці Проскурівській та у сквері ім. Т. Г. Шевченка.

  П’ятий Фестиваль згуртує знаних авторів Хмельниччини та літераторів-гостей з інших куточків України, серед яких: Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін, Ірина Мацко, Микола Гриценко, Сергій Куліда, Сергій Пантюк, Володимир Лис, Надія Гуменюк.

  Метою Фестивалю «Слово єднає!» є сприяння подальшому розвитку літературної, журналістської та інших видів колективної та авторської творчості для популяризації міста Хмельницького, підсилення впливу авторського українського мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді, читачів бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

  У програмі «Слово єднає – 2021!»:

  • літературні читання та презентації книг, альманахів;
  • письменницькі зустрічі місцевих авторів та митців з інших регіонів України з читачами;
  • автограф-сесія;
  • виставка книг українських авторів, організована Централізованою бібліотечною  системою;
  • літературний квест;
  • дні спеціальних гостей;
  • «Фестиваль на колесах» (поїздки до бібліотек громади);
  • літературний марафон у бібліотеках-філіях ЦБС.
    

  Також у рамках Фестивалю пройдуть творчі зустрічі та концертно-виставкові дійства.

  Заключний етап Фестивалю відбудеться у сквері ім. Т. Г. Шевченка 25 вересня.

  Вхід на всі заходи Фестивалю безкоштовний.

  Програма фестивалю


  Довідка:

  Ідея Фестивалю народилася у центральній публічній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади під час онлайнових скайп-зустрічей з письменниками, бібліотекарями та шанувальниками літератури міста Старобільська, котре є побратимом нашого Хмельницького. Поет Віталій Міхалевський запропонував в рамках святкування Дня міста Хмельницького провести зустріч літераторів зі Старобільська та місцевих письменників наживо. Ідею такої події у нашому місті підтримали.

  Згодом зустрічі переросли у Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає!». Він є культурно-просвітницьким заходом, який покликаний об’єднати зусилля творчих осередків у побудові єдиної, незалежної України, сприяти піднесенню рівня і популяризації кращих зразків сучасного літературного, поетичного зокрема, інших видів колективного й авторського мистецтва діячів Хмельницької міської територіальної громади та запрошених учасників з інших міст і громад України, а також презентувати їхню творчість шанувальникам шляхом публічного виконання та висвітлення у засобах масової інформації, електронних ресурсах виконавчої влади, Централізованої бібліотечної  системи.

  Фінансове забезпечення Фестивалю здійснюється за рахунок бюджетних коштів, передбачених на відзначення Дня міста Хмельницького, та інших благодійних коштів, залучених для проведення Фестивалю. Він проходить за виконавчої та організаційної участі Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади, відомчих та громадських культорологічних організацій, літературних спілок.


  Світлана Дуневич - активна читачка філії №15
  Світлана Дуневич - активна читачка філії №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2018 року

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр