Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Подих мандрів»: у бібліотеці книгу представила авторка
  Адміністрація ЦБС
  16 Вересня 2021 р.

  Цікавим мандрівним досвідом 16 вересня у центральній публічній бібліотеці поділилася Стася Клюфас, яка у книгозбірні презентувала цього дня свою книгу «Подих мандрів». Подія відбулася у рамках Хмельницького міського літературного фестивалю «Слово єднає – 2021!».

  15 жовтня 2019 року авторка майбутньої книги разом із чоловіком Ігорем вилетіли у мандрівку Азією, яка тривала 435 днів. За цей час відвідали 6 країн: Непал, Лаос, Камбоджу, Індонезію, М'янму і Туреччину.

  «Особливість цієї подорожі полягала у тотальній свободі: ми не знали скільки триватиме мандрівка, які країни відвідаємо і скільки часу в них проживемо. Ми  дозволили собі бути вільними від довгострокових планів, прислухатися до себе і насолоджуватися буттям»,  – ділиться авторка.

  Ідея написання «Подиху мандрів» як результату подорожі  виникла тому, що Стася Клюфас розуміла, що пам’ять швидко може забути цінні миті мандрів і вільного життя. Вона хотіла їх зберегти та поділитися ними з іншими. «Читаючи книгу, мої читачі переживуть мої пригоди зі мною, як власні», – говорить Стася, тому називає «Подих мандрів» провідником у світ подорожі та мрії.

  «Як пізнати світ з різних боків або поєднати кілька життів в одному? Що цінного я можу дати іншим людям? Про це розповіла Стася Клюфас на презентації своєї книги "Подих мандрів". Авторка поділилася, як вона долала своє внутрішнє упередження – не можна писати книгу, не маючи філологічної освіти. Проте вона сказала собі: "Я маю досвід, я маю думку і можу цим поділитися". Стася розповіла, як під час подорожі внутрішньо людина росте, адже зростає  рівень відповідальності. У подорожі міняється рівень комфорту, постійно доводиться приймати рішення. Це дуже загартовує…

  Тому розірваний контракт у театрі пані Стася сприйняла не як кінець, не як  втрату,  а як початок реалізації давньої мрії. Її ціль – не слухати свій страх. І вона впродовж мандрівки перемагає його, гуляючи по джунглях, долаючи труднощі та перешкоди», – розповідає про презентацію Тетяна Венгрова, завідуюча методично-бібліографічного відділу ЦБС.

  «Подих мандрів» – це книга про те, як невідомість перемогла стабільність, як мандри стали способом життя, як змінилося світобачення людини в мандрівці, що тривала 435 днів.

  «Чи належите ви до того типу людей, яким цікаво подорожувати, пізнавати свої можливості, вирушати назустріч пригодам, випробовувати себе у новій діяльності, перегортати старе і відкривати нове, досліджувати, як мандри впливають на розвиток і трансформацію особистості? Тоді ця книга-одкровення саме для вас!..», – Стася Клюфас.


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  У фондах бібліотек

  У фондах бібліотек централізованої бібліотечної системи є багато книг, що подаровані їхніми користувачами.  –по поповнилися  

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр