Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Медобори-17»
  Адміністрація ЦБС
  21 Вересня 2021 р.

  21 вересня у центральній публічній бібліотеці у рамках Хмельницького міського літературного фестивалю «Слово єднає!» представили 17-ий випуск альманаху «Медобори». Видання присвячено 30-річчю Незалежності України та 590-річчю першої письмової згадки про м. Хмельницький.

  Всього на сторінках альманаху об’єдналися 43 поети й прозаїки з Хмельницького обласного об’єднання ВТС «Конгрес літераторів України», Дунаєвецького літературно-мистецького об’єднання «Сонях» імені В. С. Бабляка, літературного клубу «Струни душі», Кам’янець-Подільського літературно-мистецького об’єднання «Ліра», Віньковецької літературної спілки «Огневежа». Твори їхні різножанрові.

  Окремий розділ відведено для літературно-критичних матеріалів. Сюди ввійшла стаття про годину пам’яті «Сто Небесних Ангелів», яка відбулася у бібліотеці-філії № 12 (гостя заходу – поетеса Галина Корицька).

  Редактор-упорядник альманаху «Медобори-17» – голова Хмельницького обласного осередку ВТС «КЛУ» Володимир Захар’єв. Пан Володимир розповів: «Серед авторів, котрих представляє альманах, є ті, що мають великий творчий досвід, відзнаки, дехто – навіть літературні премії, а також є ті, хто ще лише іде шляхом до визнання – майбутнє літературне покоління, якому ми довіряємо і в якому ми бачимо великі літературні перспективи. І це добре, це властиво людському суспільству – допомагати і підтримувати молодших. Водночас ми з величезною повагою поставилися і до старших письменників, адже це справді творчі люди».

  Альманах уже готовий і його буде видано відповідно до Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2021-2025 роки «#Щодня читай українською».

  Директорка Централізовано бібліотечної системи Тамара Козицька наголосила, що вагоме місце в культурному житті міста посів Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає!», саме завдяки якому місцеві літератори змогли більше заявляти про себе, представляти свою творчість, частіше видавати власні твори та колективні збірники.

  На урочисту презентацію «Медоборів» завітало багато місцевих письменників, спілчан та конгресменів – літературна еліта міста. Захід супроводжували музичні номери-привітання від юної бандуристки Катерини Гулевич, членкині ВТС «КЛУ» Тетяни Чеховської та відомого композитора й поета Івана Пустового.

  «Твори Івана Тимофійовича несподівано для нього самого увійшли до альманаху. Їх упорядникам передала Галина Корицька. Але поет дуже радий з того, що так сталося. Він заграв для учасників презентації на незвичному інструменті  джоломизі, якою "накував" кожному по 100 років та презентував пісню "А я сміялась" на слова Ніни Кордонської», – розповіла Тетяна Венгрова, завідувачка методично-бібліографічного відділу ЦБС.

  Незабаром видання «Медобори-17» з'явиться на полицях бібліотек-філій Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади.


  Інтернет у філії №3
  Інтернет у філії №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2020 року

  Пропонуємо ознайомитись із книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр