Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Онлайн-відеокруїз «Мікрорайони рідного міста»
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  23 Вересня 2021 р.

  Наше рідне місто – іменинник! У вересні цього року Хмельницький святкує свій 590-й ювілей! Багато це чи мало? Як на людський вік, то цифра просто вражає. Хочете краще пізнати Хмельницький? 

  На честь свята працівниці бібліотеки-філії №8 імені І. Іова підготували онлайн-відеокруїз «Мікрорайони рідного міста» для всіх охочих. Кожен може переглянути найважливіші моменти з історії: як Плоскирів перетворився на Хмельницький, наскільки змінилася архітектура рідного міста після пожежі 1822 року та багато іншого. А Хмельницькому є чим дивувати! Всі його мікрорайони ваблять чимось своїм – то сучасними багатоповерхівками й розвиненою інфраструктурою, то тихою й приємною атмосферою приміського району, то найдавнішою в області церквою.

  Крім того, глядачі можуть переглянути віртуальну виставку до Дня нашого міста. Книги чудові! Чого вартує тільки комікс «Таємниці Хмельвілля», виданий двома мовами (українською та англійською)! Цікавитеся історією – є ціла підбірка друкованих видань, котрі розповідають історію нашої землі ще з дуже давніх часів і до сьогодення. Не уявляєте свого життя без мистецтва? Тоді для вас – яскраві друковані видання з неперевершеними ілюстраціями та фотоматеріалами. Всі ці книги ви можете переглянути, завітавши до бібліотек міста.

  Людмила Дуда,
  завідуюча бібліотеки-філії №8

   

      

  24 вересня, напередодні святкування 590-річчя міста Хмельницького, бібліотекарки філії №4 провели для учнів 4-В класу СЗШ№8 краєзнавчий олімп «Славетні імена Хмельниччини».

  На ньому познайомили з творчістю подільських письменників. Діти слухали розповідь бібліотекарки про Марію Дем’янюк, Людмилу Савчук, Наталію Поліщук, Нiну Шмурікову, Марію Лисайчук та багатьох інших письменників, котрі проживають у Хмельницькому.

  А на завершення заходу бібліотекарки провели огляд літератури, влаштували вікторини, діти відгадували акрозагадки та самі складали закінчення до казочок. «Моє місто найкраще. Я пишаюся, тим що живу в найгарнішому місті», – так щиро прокоментував юний читач бібліотеки Хома Михайло.

  Вікторія Мітрофанова,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №4


  Колеги у гостях в ЦБ
  Колеги у гостях в ЦБ
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  У фондах бібліотек

  У фондах бібліотек централізованої бібліотечної системи є багато книг, що подаровані їхніми користувачами.  –по поповнилися  

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр