Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Всеукраїнський день бібліотек у книгозбірнях громади
  Іванна Білик, завідуюча методично-бібліографічного відділу ЦБС
  1 Жовтня 2021 р.

  14 травня 1998 року указом Президента України № 471/98 було  офіційно проголошено 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек. Важко переоцінити вклад усіхбібліотек України у розвиток освіти, науки і культури.

  До централізованої бібліотечної системи міських бібліотек у 2021 приєдналося 14 сільських книгозбірень. Про те, як пройшов День бібліотек у селах Хмельницької міської територіальної громади розповідають місцеві бібліотекарки:

  У Водичківську бібліотеку-філії №27 на екскурсію завітали найменші читачі – вихованці дитячого садочку «Джерельце». Дітки зацікавлено слухали розповідь про бібліотеку, розглядали нову літературу з малюнками та грали розвиваючу гру «Вгадай хто я». А потім маленькі читайлики самі розповідали про казкових героїв та декламували віршики. На завершенняі дітки, і вихователькадякували за гарно проведений час.

    

                                                                    Бібліотекарка Валентина Білик

  У Давидковецькій бібліотеці-філії №5 проведено книжкову подорож «Дивовижні історії». Вихованці місцевого закладу дошкільної освіти ознайомились з бібліотекою та новими дитячими книжками. Бібліотекарка розповіла про правила поводження з книгою та як потрібно поводити себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Розмаїття яскравих книг та журналів подарували дітям нові враження та допомогли потрапити до чарівного світу принцес, фантастичних пригод та дивовижних історій.

                                                                    Бібліотекарка Віра Бондар

  У Іванковецькій бібліотеці-філії №23 було проведено аж дві екскурсії та акцію «Бібліотека під відкритим небом». Першими до бібліотеки завітали учні 2 класу Іванковецького ліцею зі своїми класоводами. Діти ознайомилися з правилами користуваннябібліотекоюта з новими надходженнями. Наступними до бібліотеки завітали учасникилітературногогурткана чолі з керівником Зоєю Довганюк. Юні літератори із захопленням слухали бібліотекаря та розглядалинові книги.Багато з них впізнали на краєзнавчих поличках поетів, які приїжджали в рамках фестивалю «Слово єднає!». Після екскурсій учасники заходів продовжили спілкування на свіжому повітрі біля бібліотеки.

  Бібліотекарка Тетяна Гаврилюк

  А  бібліотекарка Пироговецької бібліотеки-філії №18 Мар’яна Станіславська на своїй сторінці у фейсбуку пише так:

  «Знаєте, а День бібліотеки – це не лише 30 вересня. Це щоденна робота та спостереження, а тридцятоговересня можна побачити результат її діяльності та її активність.

  Найкраща нагорода для мене, бібліотекаря: вогник в очах, небайдужість, творчий підхід, дружність, допомога та щирі поривання цих маленьких, але таких найкращих дитячих сердець. Особливо приємно, що саме діти проводять вільний час у бібліотеці.Роблять різні приємності та креативлять. Тому доцільно саме сьогодні змонтувати та виставити відео з фрагментів бібліотечного літа, аби всі зрозуміли, що бібліотека – це цінність, це підтримка, це свято завжди, коли ви тут.

  Цей спонтанний квест, влаштований дітьми для мене, серце з дженги – неочікуваний! Це любов!

  З нагоди Всесвітнього дня бібліотек на базі Пархомовецької філії Пироговецького ліцею відбувся захід «Бібліотека – острів творчості і талантів». Влаштувала його філія №19. На ньому дітям довелося покреативити, адже за мету подія мала розвивати у них творчу уяву. Учасники створювали композиції, поєднуючи різноманітні природні матеріали. Адже бібліотека – це не тільки книги, але й територія творчості і відпочинку!

    

  Бібліотекарка Тетяна  Жолонковська


  Філія №9
  Філія №9
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  У фондах бібліотек

  У фондах бібліотек централізованої бібліотечної системи є багато книг, що подаровані їхніми користувачами.  –по поповнилися  

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр