Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Відбулася зустріч з поетом-ювіляром Віталієм Міхалевським
  Адміністрація ЦБС
  10 Листопада 2021 р.

  10 листопада у центральній публічній бібліотеці з нещодавнім ювілеєм привітали Віталія Міхалевського. Поету тиждень тому, 3 листопада, виповнилося 60 років. Бібліотечна спільнота Хмельницького надсилала пану Віталію онлайн-поздоровлення і в день самого ювілею, але сьогодні у читальному залі книгозбірні вирішили зустрітись з автором наживо, адже його з бібліотеками поєднує багато подій, влаштованих творчих заходів, реалізованих культурних ідей.

  Розпочали зустріч трансляцією відеочитань, підготованих у рамках фейсбук-флешмобу до 60-річчя Віталія Міхалевського. Його творчість, його особистість захоплює кожного, хто з ним зустрінеться.

  «Ви талановита людина. У Вас виходить все, за що Ви беретеся. Ваша творчість, Ваша діяльність, Ваша громадська активність – це все нам, нашим бібліотекам близьке. Дякуємо за спільні події, заходи – за ті, що вже були, і за майбутні», – звернулася до пана Віталія директорка Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської ТГ Тамара Козицька.

  Далі учасники зустрічі зачитали свої улюблені поезії ювіляра, послухали пісню на слова Віталія Міхалевського «Мій Хмельницький, мій сон наяву!». Сам поет ж розповів, як почався його творчий шлях, як з’являються на світ вірші, в яких умовах пану Віталію найкраще пишеться.

  «Кажуть, що писати про кохання – найбільш вдячна тема. Воно було є чи буде у житті кожного. Тому я лірик на 93% (сам порахував по кількості віршів в одній зі збірок). А взагалі творче життя мені дало багато. Я не знаю, яким би воно було без поезії. Епізоди з творчого життя, зустрічей… вони збагачують нас, поетів, наповнюють емоціями», – говорить поет.

  У наступному році поетичний шлях Віталія Міхалевського сягне грандіозної позначки – 20 років. Насамкінець ювіляр пообіцяв написати вірш про бібліотеку та зачитав свою поезію «Досвід».

  Учасники зустрічі додали: «Його називають невиправним романтиком. Але Віталій Міхалевський – це людина, яку ще й дуже цікаво слухати. Кожне його слово влучне. Він вражає тактовним і щирим почуттям гумору. Історії з його життя, розповіді з творчих подій завжди приправлені добрим гумором та щирою посмішкою».


  Філія №11
  Філія №11
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2021 року

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади. Художня література, видання з питань мистецтва, дитяча література.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр