Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Розвиваємо навички працевлаштування у молоді
  Аліна Войтюк, провідна методистка
  17 Листопада 2021 р.

  16 листопада в Хмельницькій ЗОШ I-III ст. № 22 ім. О. Ольжича відбувся тренінг «Мовний діловий етикет. Написання резюме». Його влаштували у рамках співпраці центральної публічної бібліотеки Хмельницької міської тергромади з освітніми закладами міста.

  Учасники – учні 9-В класу, а також вчителі української мови та літератури Мельник Лідія Іванівна та Форшт Людмила Сергіївна. Підлітки з неабияким зацікавленням слухали спікерку Аліну Войтюк, яка розповіла їм про мовний діловий етикет, написання резюме та CV. Потім учасники спробували в ігровій формі накреслити структуру резюме, проаналізували відмінності між резюме та CV та пограли у веселі руханки.

  «Важливо ще зі шкільної лави навчити дітей складати резюме, аби вони мали уявлення про те, яким чином це робити, які досягнення і вміння вказувати насамперед, а що може бути зайвим», – розповіла класний керівник Лідія Іванівна.

  «Такі тренінги – це навчання через гру, це нові знання для дітей та нові можливості для їхнього успішного майбутнього працевлаштування. Дуже добре, що існують такі проєкти, що поширюються такі знання», – поділилася вчителька української мови Людмила Форшт.

  Захід відбувся як післятренінгова діяльність у рамках проєкту «Розвиток навичок працевлаштування через навчання молоді за принципом "рівний рівному" у Вірменії, Молдові та Україні – EMPLO(YOU!)TH». Проєкт впроваджується консорціумом організацій на чолі з Europuls – Centrul de Expertiza Europeana та у партнерстві з YIC Gyumri – Youth Initiative Centre NGO (Вірменія), MilleniuM Training and Development Institute (Молдова) та Kreativ – Vinnytsia Regional Informational Centre (Україна).


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр