Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  День Української Державності – день єднання та розквіту України
  Центральна публічна бібліотека
  29 Липня 2022 р.

  Двадцять восьмого липня цьогоріч наша країна вперше відзначала День Української Державності. А до того щорічно цього дня наші співвітчизники вшановували Володимира Великого, завдяки якому в Україну зайшла християнська віра.

  Тож не випадково, що гутірки та майстерки, що відбулися у центральній публічній бібліотеці, поєднали у своєму змісті усі три свята разом.

  Хто такий Володимир Великий? У які часи жив? Чим уславився він та його син Ярослав Мудрий? Про князів і князівен, про давні роки України та сучасність згадували під час короткого історичного екскурсу в українську історію. Розмальовки із національною символікою, завдяки старанності дівчаток та хлопчиків, дуже швидко перетворилися у яскраві патріотичні картинки. А з яким завзяттям діти взялися складати пазл-мапу нашої країни, підтягнувши свої знання з географії!

  Насамкінець взялися плести браслети зі стрічок. І хоч спочатку не в усіх усе складалося з плетінням, зрештою додому малеча пішла із синьо-жовтими оберегами на руках.

  «У мене мама надзвичайно вправна майстриня, – розповів учасник гутірки Вова Олійник, демонструючи свою роботу для фото. – Можливо, саме тому мені було зовсім не важко збагнути, як викладати стрічки, аби вони стали такою красивою браслеткою. Я дуже задоволений своєю роботою!»

  До свята бібліотекарі ЦБС Хмельницької міської ТГ підготували також книжкові виставки «Державність України. Етапи становлення» та «Від подиху століть до сьогодення». Їх розгорнули просто неба у сквері імені Тараса Шевченка.

  «Українці здолали довгий шлях до свободи та самовизначення, – говорить заступниця директора ЦБС Світлана Сінькова. – Сьогодні ми живемо у час, коли своє право на життя в незалежній державі маємо виборювати зі зброєю у руках. Але я вірю, що ми переможемо! Україна вистоїть і розквітатиме у віках – у наших дітях та онуках!»


  60 років ЦБ та 40 центральній бібліотеці для дітей
  60 років ЦБ та 40 центральній бібліотеці для дітей
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство

  Багато нових книг надійшло до бібліотек міста. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр