Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Тепла зустріч з Оленою Печорною
  Адміністрація ЦБС
  19 Серпня 2022 р.

  Після виходу у світ її першого роману вона увірвалася в двадцятку найуспішніших українських письменників за версією журналу «Фокус». Мова про чернігівку Олену Печорну. Її дебютний роман «Грішниця» став справжнім бестселером, здобувши одразу дві премії – імені Олеся Гончара та імені Михайла Коцюбинського. Однак відзнаки – не головне, каже письменниця. Найважливіше – увага та любов читачів.

  У четвер, 18 серпня, поспілкуватися із Оленою Печорною мали нагоду читачі Центральної публічної бібліотеки. Попри те, що зустріч відбулася онлайн, монітори ноутбуків не змогли приховати щирості та теплоти спілкування.

  Літераторка розповідала про свою творчість, про значення літератури у нашому житті та про те, як важливо нині підтримувати один одного. Олена Печорна вірить, що у кожного із нас всередині є небо. І що б не сталося, це небо завжди допоможе нам не лише встояти на ногах, але рухатися далі. 

  Писати Олена Печорна почала зі школи. Спочатку, захопившись малюванням, створювала комікси. Поступово у її коміксах ставало усе менше картинок, а дедалі більше тексту. А ще дівчинка любила читати, з головою поринаючи у літературні світи. Читання дарувало можливість відчути іншу реальність, давало простір для фантазування і мрії. У дорослому житті усі дитячі захоплення органічно підштовхнули молоду жінку до власної літературної творчості.

  Олена розповідає: вона пише про те, що відчуває. Її героїні, хоч і вигадані, але цілком реальні. Ними повниться світ довкола. Це може бути наша сусідка, жінка із сусідньої вулиці, яку ми, можливо, щодня бачимо, але й не здогадуємося, що приховує її сумний погляд.

  Така правдивість оповіді не залишає читачів байдужими. Успішними стали і наступні романи Олени Печорної. Наразі їх у творчому доробку авторки є п’ять. Але вона продовжує працювати, бо вірить, що вчасно сказане добре слово певної миті для когось може стати рятівним. Головне у кожному з нас – вміти співпереживати, бути милосердним та жити у любові, каже Олена Печорна.


  Абонемент філії №11
  Абонемент філії №11
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги від наших друзів з Польщі

  Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр