Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Ми за мир!
  Бібліотекарі бібліотеки-філії №7
  27 Червня 2014 р.

  Ось і довгоочікувані канікули для школярів та студентів, більше вільного часу для читання та розваг. Хто їде в табір, хто – до бабусі, а хто в місті проводить своє дозвілля. У бібліотеці-філії №7 Хмельницької міської ЦБС завжди людно. Є читачі, які вибирають книги, переглядають періодичні видання, багато користувачів використовують комп’ютер для дозвілля та розваг. Існує багато комп’ютерних ігор, які подобаються дітям. Дівчатка полюбляють садити городину, одягати ляльок, хлопці – автомобільні змагання, грати у військові ігри.

  Протягом літніх канікул у бібліотеці проходить акція на підтримку миру в Україні. Починаючи з червня діти не грають в ігри, які спонукають до війни, ворожби між собою, в ігри, в яких використовується, хоча і віртуально, зброя та військова техніка.

  Таким чином діти демонструють своє прагнення до миру в усьому світі. На думку бібліотекарів, весь народ схвильований подіями, які переживає рідна країна, тому так важливо для кожного було висловити свою позицію.

  Спільно з бібліотекарями юні відвідувачі виготовили паперових голубів, адже білий голуб є символом миру на Землі. Голуби миру, які символізують лише мир, єдність та спокій, заполонили приміщення бібліотеки.

  Голуба можна зробити з підручних матеріалів. Голуб з паперу теж може бути символом процвітання, миру і радості в будь-якому житлі або навіть в офісному приміщенні. Цих прекрасних птахів можна зробити в техніці орігамі, написати на крилах красиве побажання (привітання), подарувати близькій людині.

  Акція має на меті пробудити в серцях маленьких користувачів бібліотеки прагнення до гармонії, спокою та миру, яких останнім часом так не вистачає у світі.

   

  Довідка

  Ще в глибоку давнину білий голуб був символом процвітання і родючості. Вже в ХХ столітті він набув конкретного значення. Вперше символ голуба з’явився в 1949 році в Парижі і в Празі на першому Всесвітньому з’їзді прихильників миру. Саму птицю (емблему з’їзду) намалював Пабло Пікассо. На емблемі був зображений білий голуб, що несе у дзьобі гілочку оливи.


  Філія №6
  Філія №6
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у третьому кварталі 2018 року

  Приємного та цікавого читання!

  Завжди раді бачити Вас у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр