Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Великі, величні, незабутні подоляни
  Аліна Войтюк, провідний методист центральної публічної бібліотеки
  14 Вересня 2022 р.

  Книгу Ніни Качеровської «Великі, величні, незабутні» 14 вересня представили у Центральній публічній бібліотеці Хмельницької громади. Саме за це видання авторка нещодавно стала лауреаткою ІІ Муніципального щорічного конкурсу ім. Івана Франка у номінації «Журналістика» (2 місце).

  «Пані Ніна має ще й почесне звання – “Заслужена вчителька України”. Через її душу і серце пройшло тисячі школярів та студентів, вона навчала їх пізнавати і любити українську мову, літературу, фольклор, етнографію, рідну культуру» – так розпочала захід модераторка зустрічі. Дев’ятикласники Хмельницької гімназії №1 ім. В. Красицького, що стали її учасниками, із розповіді дізналися про Ніну Качеровську, чим наповнені її творчий і життєвий шляхи.

  А про те, скільки зусиль було докладено, аби праця побачила світ, розказала сама авторка: «Цій книзі віддано багато років, думок, емоцій та почуттів. А все для того, аби допомогти кожному із вас побачити особистості – величні та багатогранні. Ті, про кого мої есеї – народилися, жили чи працювали на теренах Поділля. На нашій правічній вотчині залишилися їхні сліди».

  А ми ж додаємо, що «Великі, величні, незабутні» – це художньо-публіцистичне видання. У ньому читач знайде есе, нариси та оповідання. Книга видана торік – у 2021.

  «Дуже важливо знати видатних людей свого рідного краю. Знаючи своє могутнє коріння, ми зможемо виплекати величну крону нашого дерева життя. Тому така книга потрібна, бо саме через неї нам відкривається сила попередніх поколінь, котру вони нам передали», – поділилася враженнями учениця гімназії.

  Нагадуємо, що сьогоднішня презентація відбулася в межах двотижневого міського літературного марафону «#Щодня читай українською». Слідкуйте за анонсами та відвідуйте наступні заходи.


  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкові скарби

  Пропонуємо ознайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за Державною програмою «Українська книга».

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр