Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотека, бібліотекарі та бібліотечне життя
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  30 Вересня 2022 р.

  Для кожної людини бібліотека – це щось своє. Для когось – полиця з цікавими книгами, для інших – місце для проведення дозвілля та пошуку інформації. Життя в бібліотеці яскраве, насичене та різнобарвне. А роблять його таким книги та, звісно ж, бібліотекарі.

  А яким же повинен бути сучасний бібліотекар? І чи може бібліотекар бути супергероєм? Про це розмірковували й ми.

  До вашої уваги відео на цю тему від бібліотеки-філії № 2.

   

  Оксана Ковальчук,
  завідуюча бібліотеки-філії №2

  До книгозбірні №15 завітали вихованці підліткового клубу «Романтик». Їх супроводжувала педагог-організатор Лариса Містюк. Діти взяли участь у бібліотечному позитив-мікрофоні «Привітай бібліотеку зі святом». Його тут організували з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

  Приємними та щирими словами були сповнені вітання дітей та педагога-організатора бібліотекарці й книгозбірні. Адже і цінною є співпраця соціальних партнерів – бібліотеки-філії №15 та підліткового клубу «Романтик».

  Інші читачі книгозбірні також висловили слова вітання улюбленій бібліотеці.

  Мар'яна Семенюк,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №15

  30 вересня – найчитабельніший день року, адже з 1998 року в Україні сьогодні святкують Всеукраїнський день бібліотек.

  Наша книгозбірня-філія № 13  поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та відкриває електронний ресурс для читачів.

  А ще у нас завжди привітно та по-домашньому тепло. Ми постійно намагаємось бути ближче до наших читачів та мешканців мікрорайону. 

  І дуже приємно у Всеукраїнський день бібліотек отримувати привітання від наших читачів.

  Алла Панасюк,
  завідуюча бібліотеки-філії №13

  Сьогодні з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відвідувачі Масівецької бібліотеки-філії 22 вирішили доєднтатися до флешмобу-читання «Читаємо, мріємо, гуртуймося», продекламувавши українські поетичні та прозові твори.

  В усіх прочитаних творах відображено наше сьогодення – таке, як воно є – болюче, змучене, пекуче… Але ми все витримаємо і переживемо, бо РАЗОМ – МИ СИЛА.  

      Тетяна Лагодюк,
  бібліотекарка Масівецької бібліотеки-філії №22

  Зі Всеукраїнським днем бібліотек книгозбірню №14 30 вересня прийшли привітати її користувачі. У подарунок вони принесли книги. А також взяли участь у квесті «Таємниці бібліотеки».

  Працівниці книгозбірні провели для дітей екскурсію та запропонували відгадати 10 загадок з книг, що розташовані на полицях. Адже допомогти розгадати ребуси може лише потрібна книга, котру необхідно було знайти. А в книгах знаходилася зашифрована в конверті підказка. Дві команди успішно виконали всі завдання і як нагороду відшукали в останній книзі ключ до знань.

  Учасник квесту Артем, переможець команди «Чорнобривці», зазначив: «Тепер у нас є ключ від бібліотеки і її книг! Ми маємо щодня сюди приходити, аби відчиняти двері до вивчення книжкового світу».

  Валентина Черненко,
  завідуюча бібліотеки-філії №14

   

  Всеукраїнський день бібліотек відзначили й в Центральній публічній бібліотеці Хмельницької громади. Тут влаштували день відкритих дверей. Подія передбачала цілий комплекс активностей, тому програма дня вийшла насиченою та цікавою.

  Розпочалося свято з акції «Я люблю бібліотеку, тому що...». Читачі, які завітали до відділу абонементу, продовжували це речення так, як їм хотілося. Думки записували на фліпчарті. Також залишали приємні побажання книгозбірні.

  По обіді до читальної зали завітали юні читачі. Тут вони робили книгу власноруч. Бібліотекарка ж розповіла хлопчикам і дівчатками про сьогоднішнє свято, зачитала історію виникнення книг та назвала перші книги й бібліотеки в Україні.

  Маленька користувачка Антоніна Лисенко коментує: «Я зробила книгу про рибку. Вона спочатку заблукала в океані, ледь не загинула, тікаючи від акули, але все ж змогла повернутися додому». 

  Юлія Винокурова,
  бібліотекарка Центральної публічної бібліотеки


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книг багато не буває

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр