Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотекарки навчаються та діляться досвідом
  Іванна Білик, завідуюча методично-бібліографічного відділу ЦБС
  21 Жовтня 2022 р.

  Бібліотекарки книгозбірень сіл Централізованої бібліотечної системи Хмельницької громади продовжують знайомитися з досвідом роботи міських філій. 20 жовтня на базі бібліотеки-філії №14, що у мікрорайоні Ракове, організували виїзний майстер-клас «Ідеї оформлення бібліотеки».

  Для початку місцеві працівниці Людмила Шевчук та Світлана Вороніна для запрошених колег провели екскурсію відділами своєї книгозбірні. Яким чином можна оновити бібліотеку без сучасного ремонту, де брати ідеї для оформлення і як зробити так, аби у книгозбірні було естетично та лаконічно – про це розповіла завідувачка Валентина Черненко.

  Пані Валентина зазначила: «Наша бібліотека розрахована на обслуговування дітей. Щороку нас відвідують близько 14,5 тисячі користувачів. Щоб діткам у нас було затишно та комфортно, ми велику увагу приділяємо наочним засобам оформлення. Адже яскрава наочність у бібліотеці робить процес сприйняття книги та бібліотеки більш зрозумілим, розвиває спостережливість і мислення, сприяє підвищенню якості навчання тут, посилює розвивальний, емоційний і виховний впливи книги та бібліотеки на дитину».

  Поговорили й про інші методи та робочі секрети, які допомагають налагодити контакт з користувачами, приваблюють відвідувачів та стимулюють, аби бібліотека зі своїм особливим інтер’єром запам’ятовувалася і ставала місцем, яке дітям хочеться відвідувати.

  Завершили семінар оглядом ресурсів, на котрих можна почерпнути ідеї для оформлення бібліотек. Запрошені бібліотекарки також отримали методичні поради щодо створення ефективних презентацій. Опісля ж їм запропонували відвідати ще й міські філії № 4 та № 13.

  Додамо, що такий обмін досвідом здійснювався вже у серпні цього року на базі бібліотек-філій № 2 та № 8. Щиро сподіваємося і плануємо продовжити таку практику, адже вона дає хороші робочі результати.


  Філія №9
  Філія №9
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Шановним любителям книг!

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр