Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй
  Центральна публічна бібліотека
  15 Лютого 2023 р.

  Тиждень тому у Хмельницькій громаді стартувала акція «КНИЖКИ ДАРУЙ — ДО ПЕРЕМОГИ КРОКУЙ». Її організовує Централізована бібліотечна система за підтримки Хмельницької міської ради.

  У межах акції запрошують дарувати бібліотекам книги українською мовою. У такий спосіб мають намір поповнити бібліотечні фонди такою вкрай потрібною наразі літературою. Книга українською у час війни — потужний інструмент боротьби з ворогом, метод популяризації всього українського, а ще спосіб підтримки міцного патріотичного духу.

  Тож усі книгозбірні-філії Централізованої бібліотечної системи наразі займаються збором. І вони вже готові розповісти про деякі успіхи. До прикладу, про один день із життя акції – 14 лютого, коли відзначався Міжнародний день дарування книг. Центральна публічна бібліотека нині отримала в дарунок понад 60 чудових сучасних видань. А з початку акції, тобто за тиждень, їй подарували ще близько сотні примірників. Загальна кількість подарованих книг саме 14 лютого в інших книгозбірнях-філіях бібліотечної системи становить 321 примірник.

    

  Запит на українські книги у бібліотеках значно зріс. Дуже тішить, що мешканці громади із захватом поринають як у сучасну, так і в класичну українську художню літературу. Разом з тим прослідковується чітка потреба й у виданнях галузевих.

  Книги активно приносять. Дехто навіть залишав сумки з «книжковими подарунками» просто під дверима бібліотеки. Щодня завдяки акції «КНИЖКИ ДАРУЙ — ДО ПЕРЕМОГИ КРОКУЙ» поповнюються фонди всіх філій Централізованої бібліотечної системи. Доєднуються місцеві письменники, даруючи власні видання, а також книги зі своїх домашніх бібліотечок.

  Фото та інформацію про перебіг акції бібліотеки регулярно розміщують у фейсбуку, послуговуючись спільним гештеґом #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй.

  Наголошуємо, що акція «КНИЖКИ ДАРУЙ — ДО ПЕРЕМОГИ КРОКУЙ» тільки набирає обертів і буде продовжуватися. Тож закликаємо всіх активно ставати її учасниками – дарувати бібліотекам книги українською. З переліком філій Централізованої бібліотечної системи та їхніми адресами можна дізнатися на нашому сайті. Знаходьте найближчу та донатьте книгами заради нашої спільної ПЕРЕМОГИ.


  Читай українською
  Читай українською
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книг багато не буває

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр