Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Соцмережі та бібліотека
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  25 Травня 2023 р.

  Соціальні мережі в сучасному світі є одним з основних способів розповсюдження інформації. Оперативність, швидка комунікація, можливість бути в центрі подій і, звісно ж, шанс ділитись особистим досвідом і знаннями. Все це дозволяють нам різноманітні сайти, блоги, канали та акаунти у соцмережах.

  Бібліотекарі намагаються не відставати, тому постійно освоюють соціальні мережі, блоги та нові застосунки, вивчають найцікавіше та найпотрібніше, переймають досвід колег та діляться власним.

  25 травня у Центральній публічній дитячій бібліотеці відбувся виїзний майстер-клас «Бібліотека і Tik-Tok: будь у тренді». Заняття організували для колег — працівників бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

  Сьогодні розповіли про роботу відділів обслуговування, поділились досвідом з розвитку бібліотеки шляхом участі у різноманітних проєктах і розповсюдження інформації про власну роботу.

  Центральна публічна дитяча книгозбірня активно популяризує власну роботу на Blogger.com, сторінці у фейсбуку, на ютуб-каналі та у тіктоку. Остання названа мережа є найновішою. Тому варто обговорити питання, що виникають у процесі її використання.

  Теоретична частина майстер-класу включала інформацію про цю мережу та основні правила безпечного використання застосунку. Також присутні отримали інструкцію, в якій детально описано весь процес: від завантаження застосунку до створення контенту.

  Під час практичної частини працівники бібліотек отримали завдання: відзняти та завантажити креативне відео — презентацію однієї із запропонованих книг. Основними умовами стало використання найпоширеніших функцій: ефектів, музики, текстового доповнення.

  Усі учасники події вдало освоїли інтерфейс тіктока, творчо та натхненно попрацювали над завданням, створили цікавий контент для своїх акаунтів. «Ми не є виключенням і добре знаємо, що кожна подія з життя бібліотеки потребує поширення, яке допоможе нам тримати у курсі новин наявних читачів і залучати нових. Також це позитивно для обміну досвідом, коли ми ознайомлюємось із контентом наших колег і ділимось певними ідеями у відповідь», — відзначили організаторки майстер-класу.


  Бібліотека-філія 10 ім. Д. Брилінського
  Бібліотека-філія 10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Близько 1300 нових книг надійшло до бібліотек міста

  За перший квартал 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло близько 1300 нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр