Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотекарки організували зустріч з творчими людьми нашого краю
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  20 Вересня 2023 р.

  20 вересня учні 7-Є класу ліцею №4 ім. Павла Жука завітали на літературну замальовку «Все, що душа довірила словам». Для них працівниці бібліотеки-філії №2 організували цікаву зустріч з творчими людьми нашого краю.

  Однією з гостей заходу була Марія Лисайчук — відома поетеса, авторка вишуканих ліричних поезій, оспівує красу духовних цінностей, глибоке почуття любові до рідного краю. Теплий тон задала зустрічі пані Марія, присутні мали змогу насолодитися віршованими її рядками: «Маленький мій Париж», «В чому твоя сила, Україно», «Кинеш у землю зерно», «Ще одна осінь у зиму пішла».

  Письменник, літературознавець, дослідник художньої літератури, літературний критик Віталій Матеуш зачитав на заході вірш-загадку «Жіноча хитрість» та запропонував учням відгадати її. Також тут нині лунали вірші Павла Гірника: «Пам’яті Миколи Мазура», «Катерині Білокур», «Хай би все, що бува й не бува, нам сталося дивом», «Як літати — то тільки душами». Їх декламувала шанувальниця лірика Лідія Крамар.

  Крім того, на літературній замальовці був і талановитий гусляр Андрій Лісовський, який виконав власні пісні. Своїм виступом створив неймовірну атмосферу.

  Поділилася класна керівниця Тетяна Головик: «“Все, що душа довірила словам” — це захід, який відкрив перед семикласниками світ поезії і музики. Подія надовго залишиться в їхній пам'яті і, можливо, навіть надихне деяких стати поетами або музикантами у майбутньому».

  Оксана Ковальчук,
  авідуюча бібліотеки-філії №2

  20 вересня в межах міського літературного марафону «Слово єднає —  перемогу наближає», працівниці книгозбірні №3 влаштували цікаву літературну зустріч з талановитою мисткинеюслова нашого краю — Галиною Корицькою.

  Пані Галина — поетеса, громадська діячка, заступниця голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України».

  На зустрічі діти дізналися про життя письменниці, її творчі доробки та успіхи. Також авторка продекламувала свої поезії.

  Опісля учні мали змогу поспілкуватися з літераторкою, ставити багато запитань та дізнаватися про поезію все, що їх так чи інакше цікавило. Бібліотекарки підсумовують: «Зустріч безсумнівно залишила радість і тепло у дитячих серцях».

  Тетяна Ілаш,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №3

  20 вересня бібліотека-філія №17 доєдналася до літературного марафону «Слово єднає — перемогу наближає». Поетичні читання «Ми ніколи не будемо іншими» провели для учнів НВО №23. Для них подія стала знайомством з творчістю подільського письменника Миколи Мачківського.

  Учасники дізналися про творчий і життєвий шлях автора, його літературний успіх і творчі доробки.

  Була представлена одна з останніх збірок пана Миколи — «Пізня молодість». У ній автор з любов'ю сина оспівує подільські простори, заглиблюється у непросту нашу історію, натхненно пише про кохання.

  Діти уважно слухали вірші, а потім і самі доєдналися до читання творів, обираючи для цього ті, які їм найбільше сподобалися.

  Валентина Бугаєва,
  завідуюча бібліотеки-філії №17


  Центральна бібліотека
  Центральна бібліотека
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Хочемо поділитись книжковими новинками

  Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр