Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотека готує молодих людей до ринку праці: новітні підходи та стратегії
  Світлана Сінькова, заступниця директора ЦБС
  1 Листопада 2023 р.

  31 жовтня у Центральній публічній бібліотеці Хмельницької громади для молоді відбувся цікавий і досить потрібний тренінг. Він мав назву «Працевлаштування: Ключові Кроки до Успіху». У навчальній події взяли участь учні Хмельницького професійного ліцею №8. Тренінг провели у межах проєкту «ВільноХаб: працевлаштування», що спрямований на підтримку молоді у сфері працевлаштування.

  Учасники сьогодні мали можливість почути конкретні поради щодо ефективного пошуку та отримання роботи. Однією з ключових тем стала адаптація до змін на ринку праці та важливість розвитку навичок, яких вимагає сучасний ринок. Учні доєдналися до групових дискусій, де обговорювали теперішні тенденції у виборі професії. «Ми живемо в епоху швидких змін, і вміння так само швидко навчатися та адаптуватися — це справжній ключ до успіху», — наголосив один із викладачів.

  Важливою частиною тренінгу були практичні вправи, під час яких учні могли відобразити свої навички у вигляді реальних ситуацій, з якими можна зіткнутися на співбесідах. Експерти надали цінні поради щодо ефективної комунікації та впевненого виступу перед роботодавцем.

  Завершальною частиною заходу стали індивідуальні консультації для учасників. Кожен зміг отримати поради щодо подальших кроків задля успішного працевлаштування, кар'єрного росту.

  Організатори дякують учасникам за активність та довіру. «Бібліотека продовжує розвивати подібні ініціативи для підтримки молоді у Хмельницькому»,  зазначила координаторка проєкту «ВільноХаб: працевлаштування» у нашому місті пані Світлана.  

  Нагадаємо, що проєкт «ВільноХаб: працевлаштування» втілюється у межах програми @mriemotadiemo та впроваджується за фінансової підтримки @USAID Ukraine — USAID Україна, виконується @irexinukraine


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй

  У межах бібліотечної акції «Книжки даруй – до перемоги крокуй» та челенджу з дарування книг книгозбірням, котрий нещодавно оголосило управління культури і туризму, подарували нашим читачам багато українських книг.

  Розпочинаємо знайомити із новинками, які вже на полицях бібліотек.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр