Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Літні вечори у бібліотеці
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  20 Червня 2024 р.

  20 червня в бібліотеці-філії №10 ім. Д. Брилінського відбувся черговий творчий захід для дітей, організований волонтерами Товариства Червоного Хреста. Цього разу зустріч мала назву «Літній вечір» і розпочалася вона з розмови «Чи є у вас приємні спогади про те, як ви проводили час ввечері влітку?». Діти охоче ділилися своїми історіями, згадуючи теплі вечори, проведені на природі, в колі родини та друзів.

  Волонтерка Анастасія запропонувала створити картини з використанням різноманітних матеріалів: акварелі, гуаші та маркерів. На початку заняття діти намалювали коло посередині аркуша і навколо зобразили дерева, створюючи основу для своїх робіт. Вони хотіли передати вид нічного неба, яке відкривається, коли лежиш на гамаку ввечері в лісі.

  З великим ентузіазмом учасники взялися до роботи. Хтось обрав акварель для створення ніжних і плавних переходів кольорів, інші використовували гуаш для яскравих і насичених барв. Кожна дитина намагалася передати свої найкращі спогади про літні вечори.

  Цей захід нагадав дітям, наскільки важливо зберігати у пам'яті приємні моменти та ділитися ними з іншими. Волонтери Товариства Червоного Хреста вкотре створили теплу і дружню атмосферу, яка сприяла творчому розвитку і взаємопідтримці.

  Ірина Чех,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №10

    

  Літо  ідеальний час для того, щоб насолоджуватися природою, особливо тоді, якщо це — прогулянка в лісі. Вдень можна побачити усі кольори природи, послухати спів птахів та насолодитися запахами лісу. Проте чи задумувались ви коли-небудь, яким може бути ліс вночі? Але навряд чи дітям дозволяють ходити у ліс вночі, хіба туристичний похід.

  Під час чергової зустрічі читачів бібліотеки-філії  №11 з волонтерами Хмельницької міської організації Товариства Червоного Хреста України обговорювали відпочинок у лісі. Тема вечірньої прогулянки в лісі збудила уяву кожного учасника, адже вони мали зобразити свої враження на малюнку фарбами.

  Діти мали перенестися на нічну галявину, уявити, що навкруги дерева і місячне сяйво.

  Олександра, учасниця заходу: «Ми дуже любимо родиною виїжджати на природу. Тому мені було легко намалювати малюнок. Аж знову захотіло в ліс».

  Отже, навіть якщо ви не можете вирушити у ліс вночі, ви завжди можете відправитися туди уявно, за допомогою фарб та пензлів. Це відкриває шлях до неймовірних відкриттів і розширює межі вашої уяви.

  Алла Глива,
  завідуюча бібліотеки-філії №11


  Жива бібліотека
  Жива бібліотека
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Публіцистична література серії «Бібліотека газети «День»
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр