4 липня відбулася чергова зустріч дітвори з волонтерами Товариства Червоного Хреста в книгозбірні №10. Захід мав назву «Мистецтво з ароматом кави». Його розпочали з обговорення «Чим ви можете себе збадьорити?».
Учасники поспілкувалися про різні способи. Кава, яка є символом енергії та натхнення, стала основною темою дискусії. Ще особливу увагу приділили шведській традиції з назвою «фіка» — соціальний ритуал перерви на каву з випічкою. «У Швеції фіка — це не просто кава, а й можливість поспілкуватися з друзями, колегами або родиною, обговорити новини чи просто насолодитися моментом», — підкреслила волонтерка Анастасія.
Після бесіди учасники отримали матеріали для малювання: каву, фломастери та олівці. Завданням було створити унікальні малюнки, використовуючи надані засоби. Кава слугувала під час процесу фарбою, додавала особливого шарму художнім роботам.
Коментують бібліотекарки: «Малювання кавою — це техніка, яка вимагає особливої акуратності та терпіння. Учасники змогли відчути процес створення мистецтва, де кожен доторк був наповнений ароматом і кольором. Олівцями та фломастерами картини доповнювали яскравими акцентами, створюючи гармонійні композиції».
Наприкінці заходу всі учасники представили свої картини. А потім перейшли до чаювання, де продовжили спілкуватися в невимушеній атмосфері.
Ольга Колокольникова,
бібліотекарка бібліотеки-філії №10
У сучасному світі, наповненому складнощами та напругою, діти не перебувають осторонь. Їхні емоції та переживання також потребують уваги. Добре, що є люди, готові надавати допомогу та підтримку.
4 липня в бібліотеці-філії №11 відбулася зустріч дітвори з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Подія не просто дозволила хлопчикам та дівчаткам розважитися, але й вчила їх важливих навичок, які допомагають впоратися зі стресом та агресією.
Волонтери заняття провели з елементами творчості. Тому кожен учасник міг проявити себе через мистецтво. Діти малювали кавою, створюючи власні шедеври, що не лише розвивало їхню уяву, а й допомагало відкрити нові можливості для самовираження.
Як зауважив волонтер Дмитро: «Наші заходи важливі у складний час, коли діти потребують підтримки у зростанні. Вони створюють не лише можливість для розваг та творчих вправ, а й сприяють зміцненню психологічного стану, даруючи навички, які знадобляться надалі».
Алла Глива,
завідуюча бібліотеки-філії №11
|