Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Мистецтво з ароматом кави
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  4 Липня 2024 р.

  4 липня відбулася чергова зустріч дітвори з волонтерами Товариства Червоного Хреста в книгозбірні №10. Захід мав назву «Мистецтво з ароматом кави». Його розпочали з обговорення «Чим ви можете себе збадьорити?».

  Учасники поспілкувалися про різні способи. Кава, яка є символом енергії та натхнення, стала основною темою дискусії. Ще особливу увагу приділили шведській традиції з назвою «фіка» — соціальний ритуал перерви на каву з випічкою. «У Швеції фіка — це не просто кава, а й можливість поспілкуватися з друзями, колегами або родиною, обговорити новини чи просто насолодитися моментом», — підкреслила волонтерка Анастасія.

  Після бесіди учасники отримали матеріали для малювання: каву, фломастери та олівці. Завданням було створити унікальні малюнки, використовуючи надані засоби. Кава слугувала під час процесу фарбою, додавала особливого шарму художнім роботам.

  Коментують бібліотекарки: «Малювання кавою — це техніка, яка вимагає особливої акуратності та терпіння. Учасники змогли відчути процес створення мистецтва, де кожен доторк був наповнений ароматом і кольором. Олівцями та фломастерами картини доповнювали яскравими акцентами, створюючи гармонійні композиції». 

  Наприкінці заходу всі учасники представили свої картини. А потім перейшли до чаювання, де продовжили спілкуватися в невимушеній атмосфері.

  Ольга Колокольникова,
  бібліотекарка бібліотеки-філії №10

  У сучасному світі, наповненому складнощами та напругою, діти не перебувають осторонь. Їхні емоції та переживання також потребують уваги. Добре, що є люди, готові надавати допомогу та підтримку.

  4 липня в бібліотеці-філії №11 відбулася зустріч дітвори з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Подія не просто дозволила хлопчикам та дівчаткам розважитися, але й вчила їх важливих навичок, які допомагають впоратися зі стресом та агресією.

  Волонтери заняття провели з елементами творчості. Тому кожен учасник міг проявити себе через мистецтво. Діти малювали кавою, створюючи власні шедеври, що не лише розвивало їхню уяву, а й допомагало відкрити нові можливості для самовираження.

  Як зауважив волонтер Дмитро: «Наші заходи важливі у складний час, коли діти потребують підтримки у зростанні. Вони створюють не лише можливість для розваг та творчих вправ, а й сприяють зміцненню психологічного стану, даруючи навички, які знадобляться надалі».

  Алла Глива,
  завідуюча бібліотеки-філії №11


  На Всеукраїнському параді вишиванок
  На Всеукраїнському параді вишиванок
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Світові бестселери, твори місцевих авторів, пізнавальна та довідкова література, багато книжечок для дітей!

  За останні місяці 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1657 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр