У Центральній публічній дитячій бібліотеці 4 квітня відбулася творча зустріч з хмельницькими письменниками. Гостями заходу були бенефіціари БФ «Карітас — Хмельницький УГКЦ» та учні 9–В класу гімназії №21. Подію присвятили гумору та сатирі у творчості письменників рідного міста.
На зустріч завітали Володимир Олійник, Надія Вітвіцька, Людмила Пархомець, Неля Нагорянська. Вони презентували свою творчість, зачитали уривки гумористичних творів, що викликали усмішки та позитивні емоції у всіх присутніх.

Учасники заходу не тільки почули цікаві твори, але й обговорювали актуальні питання крізь призму гумору, ділились своїми думками та враженнями.
Продовжили таке спілкування бенефіціари БФ «Карітас — Хмельницький УГКЦ» за затишним чаюванням.

Говорять організатори: «Дякуємо усім, хто завітав на наш захід, адже навіть під час війни гумор, влучне поетичне слово дозволяють вистояти, не втрачати віру та надію на краще».
Додамо, що захід відбувся у межах грантової програми «єМістечко — простір для кожного в Україні» та за фінансування фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ).
|