Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
    Про ЦБС
    Бібліотеки
    Читачам
    Ресурси бібліотек
    Віртуальні виставки
    Наша Україна
    Наше місто
    Літературна світлиця
    БібліоЖиття
    Фотогалерея
    Відеогалерея
    Проєкти та програми
    Контакти
    Карта сайту




    Пошук по сайту

     

    Хмельницька міська рада

     

      Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
    Консультації ПФУ в бібліотеці: підтримка, що завжди поруч
    Алла Панасюк, завідуюча бібліотеки-філії №13
    3 Липня 2025 р.

    3 липня в бібліотеці-філії №13 уже вкотре відбувся виїзний прийом фахівців Пенсійного фонду України. Така форма співпраці між бібліотекою та ПФУ давно зарекомендувала себе зручною, ефективною й надзвичайно затребуваною серед місцевої громади.

    З десятої до тринадцятої години мешканці мікрорайону мали можливість отримати індивідуальні консультації щодо призначення, перерахунку та індексації пенсій, умов виходу на пенсію, електронних сервісів ПФУ, а також інших питань соціального захисту.

    Особливу увагу фахівці приділяли темі електронного пенсійного сервісу, допомагали охочим зареєструватися на порталі ПФУ, а також роз’яснювали, як користуватися цифровими послугами без черг і зайвих витрат часу.

    Бібліотека ж як Хаб цифрової освіти забезпечувала відвідувачам доступ до необхідної техніки та інтернету, сприяла проведенню консультацій у комфортних умовах.

    Захід став ще одним підтвердженням того, що бібліотека — це не лише простір для читання, а й важливий центр громадської підтримки та корисних ініціатив.


    Презентація книги
    Презентація книги
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Меню для книгоманів
    • Зростаємо професійно
    • Мистецька вітальня
    • Наші видання
    • Послуги ЦБС
    Література для літніх канікул

    У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

    Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
    детективи
    драми
    казки
    комедії
    легенди
    ліричні вірші
    пригоди
    трилери
    фентезі
    інше

    Слідкуйте за нами у
    соціальних мережах






    © ХМ ЦБС, 2010-2025 г.
       Офіційний сайт
    Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
    www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
    Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
    адміністратора, а також активного посилання на сайт.
    створення
    сайту
    Студія Спектр