Багаторічна співпраця Бахматовецької бібліотеки-філії №20 та місцевого будинку-інтернату продовжує приносити гарні результати та щирі зустрічі.
23 березня бібліотекарка завітала до мешканців закладу із приємною місією — презентувати нову добірку книг. Для читання було запропоновано близько 25 видань, серед яких: любовні романи, детективи та історична література. Кожен зміг обрати саме те, що до душійому.
Бібліотека — це передусім про доступність, відкритість і бажання ділитися. Це простір, який об’єднує людей навколо книги, спілкування та нових вражень.
І дуже важливо, що ця взаємодія жива: бібліотекарказавжди готова приходити з новинками та знайомити читачів як із сучасною літературою, так і з класикою.
Саме в такий спосіб книга залишається тим містком, який об’єднує, надихає і дарує гарний настрій. Створюємо культуру читання — відкриту для кожного, хто любить і цінує книгу.
|