Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Літературне побачення за філіжанкою кави
  Тамара Козицька, директор ЦБС
  4 Травня 2016 р.

  У переддень Великодня у Кам’янці-Подільському пощастило стати учасниками «Літературного побачення» із Мілою та Галиною Іванцовими.

  Зустріч була сповнена приємних несподіванок і сюрпризів. Спілкування було дуже щирим, дізналися з перших вуст, як пишуться книги, якими зачитуються десятки тисяч людей.  

  А ще відверто – про бібліотеку Майдану, про волонтерство і бібліотеку на передовій, про «100 книг для сільської бібліотеки» – всеукраїнський соціальний благодійний проект, організаторкою якого є Міла Іванцова, і ще багато такого, від чого не раз пробігали мурашки по тілу і що неодмінно стане сюжетами майбутніх творів.

  Сюрпризом став несподіваний дарунок: гілочки Шевченкової верби, яку Кобзар посадив під час свого заслання у Казахстані, тужачи за рідною Україною. Із паростка Шевченкова верба виросла біля бібліотеки ім. А.Ахматової у Києві та, завдяки місії пані Міли Іванцової, шириться світом. Як гілочка укоріниться, обов’язково посадимо у м.Хмельницькому.

  Мали нагоду познайомитися з новими книгами, які вийшли у 2016 році із серії "Сучасна українська література", із книгою Галини Ів "Поверни мене в Японію".

  Дякуємо Лорі Підгірній, бібліотекарю Волочиської бібліотеки, за можливість такої зустрічі в рамках проекту «Літературний туризм».

  Як сказала Міла Іванцова: «Літературний туризм – це цікаво та пізнавально і для читачів, і не менше – для авторів. Враження-емоції від зустрічі з читачами в кав'ярні зашкалюють. А як може бути інакше, коли, крім кам’янчан, приїхали ще і бібліотекарі із Хмельницького, щоб послухати нас і розповісти, що у них ожила описана мною в романі акція "Живі книги"! Я заскочена цією новиною і щаслива, що завдяки моїй літературній підказці там подружилося багато дуже різних людей, вони спілкуються, вибудовують нові плани, живуть активно і цікаво».

  Дійсно, Міла Іванцова – це письменниця, яка надихнула нас зробити акцію «Жива бібліотека» у Хмельницькому, адже, прочитавши її «Живі книги» одразу втілили ідею у центральній бібліотеці. 12 травня планується наступна зустріч із «живими книгами».

    


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література за державною програмою

  Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр