Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Вітаємо переможців!
  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми
  21 Вересня 2016 р.

  Ми пишаємось тим, що серед переможців обласного конкурсу юних дарувань «Кобзарики» є читачка центральної бібліотеки для дітей №12 Євгенія Соболєва. Вона отримала у конкурсі почесне ІІ місце.

  Також були відзначені літературні твори читачів Івана Вовка (бібліотека-філія №3) та Валерії Шведюк (бібліотека-філія №12).

  Протягом березня-квітня 2016 року серед читачів бібліотек міста (вікова категорія 6-15 років) проходив Перший етап Обласного конкурсу юних дарувань «Кобзарики».   

  Конкурс проводився з метою сприяння національно-патріотичному розвиткові підростаючого покоління, активізації роботи бібліотек з популяризації знань про історію здобуття Україною незалежності, формування в дітей шанобливого ставлення до нинішніх захисників України, борців за її незалежність у ХХ столітті, поваги до державних символів України, стимулювання творчої, пізнавальної активності дітей.

  Під час проведення конкурсу була здійснена робота щодо залучення читачів-дітей до написання літературних творів, виконання художніх робіт, які присвячувались 25-річчю незалежності України, розкривали історію її становлення та сьогодення, відображали ставлення до захисників держави.

  Бібліотекарі активізували роботу з популяризації знань про історію здобуття Україною незалежності, видатних постатей українського державотворення, надавали допомогу в оформленні творчих робіт та визначали кращі з них.

  21 квітня в приміщенні центральної бібліотеки для дітей №12 відбулося підведення підсумків другого етапу обласного конкурсу юних дарувань «Кобзарики»,а кращі роботи, визначені членами журі, були передані в обласну бібліотеку для дітей ім. Т. Шевченка.

  Конкурсні роботи ІІІ етапу у Хмельницькій ОДБ оцінювало обласне журі, до складу якого увійшли голова обласної Національної спілки письменників України, директор обласного літературного музею В. І. Горбатюк; член Національної спілки художників України, мистецтвознавець В. М. Голунський; член Національної спілки художників України Я. М. Павлович, фахівці обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка.

  Вітаємо наших читачів та бажаємо наступних творчих перемог!


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  На літній відпочинок із новою книгою!

  Ви полюбляєте фентезі? А може, захоплюєтесь історичним романом? Ні! Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До Вашої уваги новинки відомих українських та світових письменників, книги на різну тематику. Кожний читач, від малечі до людей старшого віку, знайде на свій смак що почитати.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр