Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Знайомтесь – новинки у бібліотеці
  Інна Герман, завідуюча бібліотекою-філією №10
  11 Жовтня 2016 р.

  Бібліотека – храм добра і знань, до якого приходять ледь навчившись читати. А працівники бібліотек, які обслуговують дітей, докладають чимало зусиль, умінь, винахідливості, щоб для маленьких читачів бібліотека стала казковою домівкою.

  Бібліотека-філія №10 ім. Д. М. Брилінського завжди радо зустрічає своїх відвідувачів, відкриваючи для них світ книги, світ дитячих розваг та інтелектуального дозвілля. 11 жовтня поріг бібліотечного дому вперше переступили школярі 3-Б класу СЗОШ №27 ім. Д. Іваха. Для наших гостей було проведено екскурсію «Знайомтесь – новинки у бібліотеці».

  Крокували школярі різними відділами нашої бібліотеки, але найбільше їх зацікавив абонемент дошкільників та учнів 1-4 класів, де маленькі користувачі зустріли відомих улюблених казкових героїв, познайомилися з дивовижним і чарівним світом казки, не менш цікавим було знайомство з періодичними виданнями читального залу.

  Маленькі гості познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою, оглянули полички літературних надбань «Книжечка новенька – дітям до серденька». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторини «До знань золотої скарбниці», взяли участь в літературних іграх та активно розгадували загадки, за що й отримали солодкі призи. Крім того, дізналися, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань: «Пізнайко», «Джміль», «Барвінок», «В гостях у казки» тощо.

  «Книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. Екскурсії до бібліотеки завжди є цікавими і пізнавальними. Це ті сходинки, що прививають любов до книги і читання, а також підвищують інтелектуальний розвиток дитини», – зазначила класний керівник Інна Іванівна.


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2018 року

  Багато нових книг надійшло до бібліотек міста. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр