Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Пам’ять жива
  Зоя Боєва, редактор ЦБ
  15 Листопада 2016 р.

  15 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, у центральній міській бібліотеці відбулася тепла та дружня зустріч із гостями зі Слов’янська Донецької області та презентація книги «Пам'ять жива».

  «Пам'ять про загиблих героїв живе доти, поки ми шануємо їх», – саме такими словами розпочинається книга «Пам'ять жива». Книга написана спільними зусиллями військовослужбовців окремої аеромобільної бригади, що дислокуються у Слов’янську, та викладацького складу авіаційного коледжу Національного авіаційного університету. Вони товаришують та співпрацюють і до сьогодні. Відчували вагому підтримку один одного ще у часи активних бойових дій.

  Уже видано та миттєво розійшлися 200 примірників книги. Саме у ній зібрана основна інформація: короткі біографічні відомості про загиблих військовослужбовців ЗСУ в період окупації Слов’янська, про військові дії в зоні проведення АТО. Перша стаття книги написана прес-офіцером 95-ї окремої аеромобільної бригади Романом Запорожченком.

  «Наше життя не буде таким, як колись. Додому повернуться колишніми тільки тіла, а почуття і думки залишаться там, на Сході», – пише український захисник у листі. Саме там наші молоді миротворці бачать і знаходять у обличчях своїх побратимів справжніх друзів, братів по духу.

  Презентувати книгу «Пам'ять жива» із Слов’янська, на запрошення хмельницьких бібліотекарів, приїхали працівники бібліотеки авіаційного коледжу Світлана Фірсова та Олена Забурунова. На сьогодні жінки часто проводять презентації, бесіди, просвітницькі заходи, пропагують українське слово. Вони розповіли, як пережили період окупації, наскільки це було важко та страшно. Адже бойовики нівечили, знищували та грабували усе, що траплялося на їхньому шляху, знущалися над жителями і не тільки, не гребували нічим.

  Книгу видавали власним коштом, як пам'ять та обов’язок перед наступними поколіннями. Вона допоможе під час проведення виховних заходів, у процесі виховання надійного та безстрашного патріота.

  На згадку про зустріч з донеччанами залишиться книга «Пам'ять жива» у центральній бібілотеці міста та у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка», студенти та працівники якого були учасниками заходу.


  Світлана Дуневич - активна читачка філії №15
  Світлана Дуневич - активна читачка філії №15
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у третьому кварталі 2016 р.

  Знайомимо вас із підбіркою нових та цікавих книг, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр