Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Жити – Вітчизні служити
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  23 Травня 2017 р.

  Земле моя, неповторна, єдина,
  Ріки, ліси і поля.
  Житиме вічно моя Україна,
  Кров’ю полита земля.

  23 травня – День Героїв, вшанування борців за волю України.

  День Героїв – це свято величі духу українських вояків, символ незборимості Української Нації. Цього дня всі громадяни України висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на Сході України в важких нелюдських умовах боронять мирне життя українців. Також згадуються українські воїни-миротворці, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах та своєю доблесною службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по всьому світу.

  Працівники бібліотеки-філії №2 долучилися до відзначення Дня Героїв України і 24 травня для учнів 5-В класу СЗОШ №22 підготували патріотично-естетичну хвилинку «А слава не згасла, а пам’ять – нетлінна…».

  Школярі вшанували хвилиною мовчання пам'ять українців, що присвятили та віддали своє життя за нашу свободу. Згадали і тих, хто захищає незалежність України сьогодні.

  Бібліотекар Тетяна Юркова розповіла дітям про лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, що сьогоднішні Герої – це Герої Небесної Сотні та воїни АТО, які загинули в мирний час, захищаючи незалежність України.

  «Усі герої є взірцем служіння українській нації, на вчинках яких потрібно вчитися любити свою Батьківщину», – підсумувала класний керівник Ілона Гринчук.

  Оксана Ковальчук, завідуюча бібліотекою-філією №2

  У рамках відзначення Дня Героїв, 23 травня в бібліотеці-філії №10 ім. Д. М. Брилінського для учнів 6-Б класу СЗОШ №27 ім. Д. Іваха було проведено урок-реквієм «Борці за волю України». Бібліотекар Марія Кукурудза разом з школярами згадали борців за волю та незалежність України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, героїв Небесної Сотні, а також всіх, хто захищає в сьогоденні наші землі від ворогів нації.

  Під час заходу звучали патріотичні вірші, були переглянуті відеосюжети, а також експонувалася документальна виставка «Герої не вмирають».

  Хай пам'ять згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

  «Потрібно, щоби на вчинках героїв, які захищали свій край, виховувалися нові покоління захисників Батьківщини», – поділилась думкою читачка бібліотеки Аріана Трачук.

  Інна Герман, завідуюча бібліотекою-філією №10

   

   

  До Дня Героїв 22 травня працівники бібліотеки-філії №14 провели годину мужності «Жити – Вітчизні служити» для учнів 6-Б та 6-В класів СЗОШ №12.

  На заході лунали патріотичні вірші та пісні, також були представлені увазі присутніх тематичні відеосюжети та виставка-реквієм «Навіки пам’ять збережемо». Під час розповіді для користувачів звучав відеокліп «Повертайся живим» на музику Світлани Тарабарової. А наприкінці зустрічі школярі хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, хто віддав життя за незалежність України.

  «Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожим на тих, хто зараз захищає свободу та незалежність нашої держави», – поділилась думками працівник бібліотеки Світлана Вороніна.

  Валентина Черненко, завідуюча бібліотекою-філією №14


  Абонемент філії №11
  Абонемент філії №11
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у четвертому кварталі 2017 р.

  Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників, чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр