Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Навчаючись відпочиваємо
  Валентина Міхалевська-Жмуцька, завідуюча сектором ЕР відділу ІТ та ЕР центральної бібліотеки
  29 Червня 2017 р.

  Теплий червень, яскраве привітне сонечко та відсутність домашній завдань приносять радість всім учням – нарешті канікули! Проте не всі насолоджуються літом. Дев’ять учнів Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату протягом чотирьох тижнів, з 29 травня до 26 червня 2017 року, проходили виробниче навчання та виробничу практику у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС. Майбутні секретарі познайомилися з внутрішньою роботою бібліотек, навчилися спілкуватися та обслуговувати користувачів, та на деякий час стали частиною нашого бібліотечного колективу.

  «Роботу бібліотекаря я уявляла нудною та одноманітною. Думала, немає нічого цікавого: записала книгу в читацький формуляр, а потім через деякий час викреслила, – ділиться враженнями учениця Євгенія Шамралюк. – Я знайомилася з роботою абонементу центральної бібліотеки і виявилося, що не так-то просто обслуговувати читачів. До кожного потрібен індивідуальний підхід: необхідно знати, чим цікавиться людина, яку літературу полюбляє, порекомендувати щось з нових книг. Бібліотекар повинен орієнтуватися в багатьох речах».

  Із захопленням згадує свою практику Анна Гребінь: «Я навіть не здогадувалася, як цікаво працювати у читальному залі. Тут не тільки можна почитати цікаву книгу, посидіти в Інтернеті, але й побувати та взяти участь у найрізноманітних заходах, присвячених літнім канікулам».

  «Найбільше мені сподобалося дитяче свято «Книга! Літо! Драйв!», яке проводилося в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Я там співала пісню «Україна – це Я, Україна – це Ти», яка, сподіваюсь, усім сподобалася», – розповідає Катерина Олійник.

  Також учні проходили практику й у бібліотеках-філіях №№2, 3, 8 та 12. У них усіх залишилися гарні враження від роботи у книгозбірнях міста, а також вони отримали відмінні оцінки за практику. Тож зичимо їм успіхів у подальшому навчанні.


  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр