Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Вдруге бібліотеки святкують день Національної поліції України! І ось чому
  Тамара Козицька, директор ЦБС
  4 Серпня 2017 р.

  4 серпня 2017 року вдруге святкують день Національної поліції України. Вітаємо наших друзів зі святом! 
   
  Щасливі, що у місті Хмельницькому змогли стати частиною команди у процесі формування нової патрульної поліції.  Так працювати будемо і надалі для розвитку рідного міста.
   
  Ми уже розповідали, як працювали перший рік у співпраці з патрульною поліцією міста Хмельницького. 
   
  Другий рік був ще більш цікавим. Десятки зустрічей з дорослими і дітьми, сотні заданих питань і роз’яснювань, близько тисячі учасників спільних заходів та акцій, ігр та конкурсів. Разом відкривали "Бібліотечне літо -2017", проводили Правоі тижні та декади. Крім того, поліцейські не раз приходили на допомогу бібліотекарям у складних ситуаціях. 
   
      
   
  Як результат  збільшення довіри до поліцейських, налагодження суспільного діалогу в громаді міста.
   
  Пригадаємо найбільш яскраві моменти спільної роботи!
   

  Управління патрульної поліції у місті Хмельницькому розпочало реалізацію Проекту  "Безпечний будинок"   у рамках Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд". Проект діятиме 1 рік на прикладі будинку по вулиці Тернопільська,32. Участь у проекті бере бібліотека-філія №10, завдання якої: консультування та інформування жителів будинку про служби, які б допомогли у вирішенні того чи іншого питання, допомога у написанні письмових звернень, проведення соціокультурних заходів спільно із патрульною поліцією, проведення загальнобудинкових зборів на базі бібліотеки, інформування про соціальні проекти, що діють за підтримки Хмельницької міської ради.

  З метою зниження дитячого травматизму на дорогах, в рамках клубу «Весела майстерня», 10 червня 2017 р. у бібліотеці-філії №8 пройшло заняття, присвячене безпеці дітей під час літніх канікул. У травні тут проходив ще один захід "Світлофор канікул не знає".
   

   
  З учнями літнього табору НВО №5, які завітали на гостину до центральної бібліотеки 9 червня, спілкувалися патрульні поліцейські. У вигляді вікторини діти повторили правила дорожнього руху, дорожні знаки та правила користування громадським транспортом.
   

  Годину спілкування «Права і обов`язки дитини» для відпочиваючих у літньому таборі учнів провели інспектор відділу зв`язків з громадськістю Анна Стрембіцька та лейтенанти поліції Людмила й Олександр. (7 червня 2017 р.)
   
   

  Щоб уберегти дітей від помилок на дорозі, працівники бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського разом з патрульними полійцейськими 24 травня організували бібліофорсаж «До країни дорожніх знаків» для учнів 2-В, 3-А та 3-Б класів СЗОШ №27 ім. Д. Іваха.


  14 березня у бібліотеці-філії №2 відбувся дискурс-вечір «Жіноче обличчя поліції», на який завітала інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Анна Стрембіцька: «Я дуже люблю рідне місто і хочу, щоб життя в ньому було комфортне та безпечне, і тому вирішила піти на службу в патрульну поліцію».


  Щоб підвищити обізнаність молоді про соціальні права, бібліотека-філія №11 вже другий рік поспіль грає зі студентами ВНЗ, коледжів та училищ навчальну карткову гру «Країна Гідності». Цього разу фасилітаторами гри стали представники Національної патрульної поліції Костриба Денис та Стрембіцька Анна, які неодноразово були її учасниками.

   


  У бібліотеці-філії №14 відбулася 22 лютого інтерактивна зустріч «Наші друзі – патрульні поліцейські» між учнями 4-А, 4-Б, 4-В класів НВК №9 та представниками патрульної поліції. 


  У формі живого спілкування з представниками патрульної поліції м. Хмельницького 30 листопада 2016 р. у бібліотеці-філії №7 відбулася пізнавальна зустріч з учнями 4-В класу ЗОШ №18 імені В. Чорновола.


  Спілкувалися з дітьми в різних мікрорайонах  на зустрічах "Моя патрульна поліція – моє безпечне дитинство"


  У місячник безпеки дорожнього руху у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС разом з Патрульною поліцією м. Хмельницького проведено ряд тематичних заходів, на яких черговий раз повторюють правила поводження на дорозі, а також було достатньо часу для щирого спілкування.


  Зустрічалися на Літературних побаченнях, зокрема з майстером пера і шпаги, творецем ретро-детективів Богданом Коломійчуком на презентації роману «Візит доктора Фройда».


  Святкували разом з бібліотекарями Всеукраїнський День бібліотек і допомогли здобути перемогу у обласному Ярмарку бібліотечних ініціатив.

   


  Впевнені, що найцікавіша співпраця буде попереду!

  Ще раз вітаємо зі святом  Денем Національної поліції України! Бажаємо мирної служби!

   


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у четвертому кварталі 2017 р.

  Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників, чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр