Бібліохаб. Разом легко зробити крок до нового Хмельницька міська централізована бібліотечна система Бібліохаб. Разом легко зробити крок до нового Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Бібліотеки » Центральна бібліотека
  Бібліохаб. Разом легко зробити крок до нового

  ПРО БІБЛІОХАБ У ЗМІ  http://cbs.km.ua

  ПРО БІБЛІОХАБ У FACEBOOK  https://www.facebook.com

  ВІДЕОСЮЖЕТИ ПРО БІБЛІОХАБ https://kmprofis.wordpress.com


  2018 рік


  18 грудня у Бібліохабі центральної бібліотеки подільська письменниця Любов Сердунич у рамках бібліотечного проекту «Літературні студії», започаткованого у 2018 році, презентувала свою уже 18-ту збірку «Розвиднень».


  Бібліотекарі з Молдови приїхали у Хмельницький за піар-досвідом. Переймають його у колег централізованої бібліотечної системи. Як налагодити співпрацю із засобами масової інформації, презентувати себе та позитивні напрацювання книгозбірень хмельничани вчать за допомогою тренінгів та цікавих зустрічей.


  Друга школа медіаграмотності відчинить двері у Бібліохабі центральної міської бібліотеки. На навчання, що допоможе орієнтуватися у вирі інформації запрошують дорослих. Уроки стартують у липні 2018 року та відбуватимуться щочетверга.  Формувати бюджет, розвивати бізнес та будувати успішні муніципалітети. Всьому цьому вчилися студенти політехнічного коледжу у центральній міській бібліотеці. Впродовж кількох годин юнаки та дівчата грали у ділову настільну гру-тренінг «Світ громад». Вона вчить навичкам самоврядування, фінансовій грамотності та й взагалі може змінити кругозір, переконують ті, хто хоч раз сів за ігровий стіл. Тож у бібліотеці спробувати своїх сил запрошують усіх бажаючих.


  28 лютого у БібліоХабі центральної міської бібліотеки пройшов перший історичний батл «Об'єднай Україну». Учасники грали в історичну настільну гру «100 років боротьби», яка розроблена Українським інститутом національної пам'яті до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.

  У батлі взяли участь три команди:

  • команда «Знавці історії» навчально-виховного об'єднання №5 (Полторак Юлія, Горобець Валерія, Сторожук Владислав);
  • команда «Політехніки» – студенти Хмельницького політехнічного коледжу (Рибак Аліна, Желавська Злата, Туржанський Олексій);
  • команда «Пласт» Національної скаутської організації України у місті Хмельницькому (Колесник Андрій, Вараниця Євген, Янковський Данило).

  Але все ж таки в любій грі переможець один. Найпершими «об'єднали» всі українські землі в одну державу учасники команди «Політехніки» Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Вітаємо переможців!

  У гру можна пограти у всіх бібліотеках міста. Запрошуємо

    

  (0382) 72-07-13,

  (097) 516- 07- 17 


  Подарунок хмельничанам на День закоханих зробив місцевий поет-романтик Віталій Міхалевський. На творчому майстер-класі «Поетична формула кохання Віталія Міхалевського», що відбувся 12 лютого у БібліоХабі, лірик розкрив таємницю, як поєднати математичні розрахунки з ліричними поезіями.

  Майстер-клас «Поетична формула кохання Віталія Міхалевського» став першим із циклу письменницьких студій у центральній бібліотеці


  20 січня 2018 року в БібліоХабі Хмельницької центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги «Історія у документах» миргородського історика-дослідника Миколи Миколайовича Марченка.


  У БібліоХабі молоді програмісти збираються щотижня. Вони читають лекції, обмінюються знаннями, обговорюють новинки у сфері ІТ-технологій та влаштовують вебінари. Вони запрошують долучитися до уроків програмування усіх бажаючих, кому цікавий світ інформаційних технологій, незалежно від віку. Участь в усіх заходах є безкоштовною.


  2017 рік


  Інвалідність живе у суспільстві, а не в особі… У Хмельницькому стартував проект «Захист прав осіб з інвалідністю». У приміщенні БібліоХабу Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, що на вулиці Подільській, 78, патрульні спільно із представниками від громадських організацій, Управлінням із забезпечення прав людини Національної поліції України, представником головного територіального Управління юстиції в Хмельницькій області, працівниками Хмельницької централізованої бібліотечної системи та представниками Українського товариства глухих провели круглий стіл. 

  У планах червоне освітлення нерегульованих пішохідних переходів, розширення та фарбування у синій колір паркомісць для осіб з інвалідністю та навіть клопотання про зміну дорожньої розмітки на Зарічанській.


  Наше повсякденне життя все більше зазнає впливу засобів масової інформації і цей процес вже не можливо зупинити. Витрачаючи багато свого часу на різноманітні джерела інформації ми рідко замислюємося про якість та достовірність інформації, яку ми споживаємо. Для того щоб хмельничани замислювалися над тим яку інформацію споживати, критично оцінювали медіапродукти, які сьогодні нам пропонують різні джерела інформації у БібліоХабі центральної міської бібліотеки протягом листопада працювала «Школа медіаграмотності».

  Тренер школи медіаграмотності Тамара Козицька зазначила: «Тема медіаграмотності є найактуальнішою сьогодні, оскільки всі ми знаходимось в інтенсивному інформаційному просторі, живемо в час інформаційних війн, тому важливо навчитись аналізувати інформацію, яку ми отримуємо з медіа за для інформаційної безпеки у країні».

  Кожної п'ятниці у листопаді учні школи збирались аби навчитись аналізувати медіа простір. Виявляти у засобах масової інформації фейки, пропаганду та маніпуляції, навчитись створювати на аналізувати новини. Тренінги проходили в інтерактивній формі, з обговоренням нової інформації. Жваво та весело виконувались практичні завдання, запропоновані під час занять.

  Злагоджена атмосфера в роботі, активне обговорення та невимушене спілкування, свідчать про те, що тема тренінгів дуже актуальна для сьогодення.

  «Трохи сумно, що тренінги завершилися. Адже за місяць спільної роботи ми стали справді дружньою командою. Відтепер буду оцінювати достовірність інформації в медіа та намагатися розрізняти маніпулятивні повідомлення. Обов'язково розповім знайомим про отримані знання», – ділиться враженнями випускниця школи медіаграмотності Ольга Войтюк.

  Навчання у «Школі медіаграмотності» планують продовжити. Нові знання з медіаграмотності можуть отримати всі охочі, кого зацікавить дана тема. 


  3 листопада 2017 року в Хмельницькому запрацювала школа медіаграмотності. Навчання, яке допомагає зоорієнтувати в інформаційному вирі організували у БібліоХабі центральної міської бібліотеки. Щоп'ятниці на заняття запрошують дорслих хмельничан.  Впродовж листопада 2017 року щоп'ятниці о 16.00 дорослі відвідувачі центральної бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи зможуть пройти у БібліоХабі серію тренінгів у «Школі медіаграмотності». Навчання буде відбуватися в рамках глобального святкування Тижня Медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week), який вшосте організовується у всьому світі.

  Випускники Хмельницької «Школи медіаграмотності» зможуть:

  ► зрозуміти, як працюють медіа та проаналізувати власний медіапростір;

  ► усвідомити механізми впливу медіа та розвинути навички критичного мислення та аналізу інформації;

  ► навчитися чіткіше виявляти пропаганду, фейки та маніпуляції в медіа, щоб не підпасти під їхній вплив;

  ► розібратися, як відбуваються інформаційні війни, щоб захиститися самим та захистити своїх близьких.

  Тренером «Школи медіаграмотності» буде директорка Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька, яка вже неодноразово проводила такі тренінги.  Запоріжжя з 27 по 29 жовтня 2017 року гостинно приймало у себе гостей з м. Хмельницький в рамках проекту «Хаби & Бібліотеки: вектори розвитку», який реалізується Громадською організацією «Спільно Хаб» (м. Запоріжжя) у співпраці з Громадською організацією «Молодіжний просвітницький центр «Опція» (м. Хмельницький) в рамках «Запорізької книжкової толоки», а також Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою та Бібліо Хабом (Хмельницька міська централізована бібліотечна система) в рамках програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).     Читати повністю


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2016 р.

  За останні місяці 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1657 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр