Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Школа медіаграмотності
  Світлана Сінькова, Ольга Войтюк
  5 Грудня 2017 р.

  Наше повсякденне життя все більше зазнає впливу засобів масової інформації і цей процес вже не можливо зупинити. Витрачаючи багато свого часу на різноманітні джерела інформації ми рідко замислюємося про якість та достовірність інформації, яку ми споживаємо. Для того щоб хмельничани замислювалися над тим яку інформацію споживати, критично оцінювали медіапродукти, які сьогодні нам пропонують різні джерела інформації у БібліоХабі центральної міської бібліотеки протягом листопада працювала «Школа медіаграмотності».

  Тренер школи медіаграмотності Тамара Козицька зазначила: «Тема медіаграмотності є найактуальнішою сьогодні, оскільки всі ми знаходимось в інтенсивному інформаційному просторі, живемо в час інформаційних війн, тому важливо навчитись аналізувати інформацію, яку ми отримуємо з медіа за для інформаційної безпеки у країні».

  Кожної п’ятниці у листопаді учні школи збирались аби навчитись аналізувати медіа простір. Виявляти у засобах масової інформації фейки, пропаганду та маніпуляції, навчитись створювати на аналізувати новини. Тренінги проходили в інтерактивній формі, з обговоренням нової інформації. Жваво та весело виконувались практичні завдання, запропоновані під час занять.

  Злагоджена атмосфера в роботі, активне обговорення та невимушене спілкування, свідчать про те, що тема тренінгів дуже актуальна для сьогодення.

  «Трохи сумно, що тренінги завершилися. Адже за місяць спільної роботи ми стали справді дружньою командою. Відтепер буду оцінювати достовірність інформації в медіа та намагатися розрізняти маніпулятивні повідомлення. Обов’язково розповім знайомим про отримані знання», – ділиться враженнями випускниця школи медіаграмотності Ольга Войтюк.

  Навчання у «Школі медіаграмотності» планують продовжити. Нові знання з медіаграмотності можуть отримати всі охочі, кого зацікавить дана тема. 


  Центральна бібліотека
  Центральна бібліотека
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  На літній відпочинок із новою книгою!

  Ви полюбляєте фентезі? А може, захоплюєтесь історичним романом? Ні! Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До Вашої уваги новинки відомих українських та світових письменників, книги на різну тематику. Кожний читач, від малечі до людей старшого віку, знайде на свій смак що почитати.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр