Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Сучасним бібліотекарем бути престижно!
  Козицька Тамара, в.о. директора ЦБС
  7 Грудня 2013 р.

  Програма «Бібіломіст» дає можливість професійно розвиватися всім, від студента бібліотечного факультету до директора бібліотеки, головне – бажання вчитися та прагнення змінювати на краще свою бібліотеку.

  Лише у 2013 році майже 30 працівників Хмельницької міської ЦБС стали учасниками 14 професійних заходів, організованих за участю програми «Бібліоміст» (тренінги, ярмарки, конкурси, тощо).

  28 листопада завершився фінал багатомісячного інноваційного проекту «Сучасний бібліотекар», який стартував іще в березні. На старті проекту було більше двохсот представників бібліотечної України, із них 11 – бібліотекарі з Хмельницької області. Пройшовши усі випробування чверть- та півфіналу проекту, у фінал вийшли 28 бібліотекарів з різних областей України, у тому числі двоє хмельничан – Тетяна Венгрова (зав. бібліотекою-філією №11) та Тамара Козицька (заступник директора ЦБС), а також методист Ярмолинецької центральної районної бібліотеки Іванна Білик. Нагородою за наполегливу працю для всіх фіналістів стала двотижнева навчальна конференція у м. Києві. 

  Проект «Сучасний бібліотекар» – це 200 годин високоякісного професійного навчання з новітніх інформаційних технологій, бібліотечної справи та лідерських навичок. Участь у проекті – це нові знання та безцінний досвід, які бібліотекарі отримали від професійних тренерів та організаторів проекту, від спілкування з колегами.

  Повернувшись у свої бібліотеки, сучасні бібліотекарі зможуть безкоштовно створити або зробити більш ефективними свої бібліотечні сайти та блоги, а, використовуючи засоби візуалізації даних, зможуть представити будь-яку інформацію так, щоб все стало зрозумілим з першого погляду. Сучасні бібліотекарі точно знають, для кого вони працюють і готові створити найсприятливіші умови для кожного відвідувача бібліотеки. А найголовніше те, що вони готові поділитися своїми знаннями з колегами, користувачами та партнерами бібліотек. Уже відбувається планування тренінгів на 2014 рік – слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

   Сучасним  може стати кожний бібліотекар. 12 грудня 2013 року стартує ІІ раунд програми "Сучасний бібліотекар". Шановні колеги-бібліотекарі, це Ваш шанс – не пропустіть нагоди стати одними із найсучасніших бібліотекарів України.

  Навчання допоможе Вам розвинути свій потенціал щодо впровадження інновацій в бібліотеках та підвищити рівень використання технологій. Якщо будете наполегливо працювати, Вас оберуть, як найкращих учасників, для більш поглиблених курсів навчання і відвідання підсумкової конференції у Києві. Повірте, це найкраща можливість для професійного зростання та змін у Вашому житті. Обов’язково подайте заявку на конкурс!

  Фотографії з фінальної конференції програми "Сучасний бібліотекар" у м. Києві (14-28 листопада 2013 р.) 


  Філія №2
  Філія №2
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2020 року

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі 2020 року.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр