Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Семінар-тренінг «Інноваційні послуги бібліотек: он-лайн сервіси для громади»
  Світлана Сінькова, завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦБС
  22 Жовтня 2015 р.

  Хмельницька міська централізована бібліотечна система продовжує працювати над розширенням спектру надання бібліотечних послуг населенню.

  22 жовтня у центральній міській бібліотеці відбувся семінар-тренінг «Інноваційні послуги бібліотек: он-лайн сервіси для громади» для завідуючих бібліотеками-філіями системи, провідних фахівців центральної бібліотеки.

  За результатами останніх досліджень, більше половини жителів України не мають можливості регулярно користуватися ресурсами всесвітнього простору. Зарадити такій ситуації спроможні публічні бібліотеки.

  «За допомогою існуючих в бібліотеках ресурсів кожен бажаючий зможе отримати кваліфіковану допомогу бібліотекаря у використанні різних он-лайн сервісів: замовити квиток в будь-яке місце земної кулі, самостійно розрахувати пенсії і виплати на випадок безробіття, поповнити рахунок мобільного телефону, здобути навички самостійного використання електронних сервісів та багато іншого, – наголосила директор Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька, – адже сучасний бібліотекар постійно навчається і ділиться своїми знаннями з користувачами бібліотеки».

  Тамара Степанівна поділилася з присутніми враженнями від перебування на Львівському бібліотечному форумі «Бібліотек@ – стратегія розвитку».

  Про участь на Львівському дитячому форумі Івана Гончара, кращого читача 2015 року, розповіла заступник директора Хмельницької міської ЦБС по роботі з дітьми Тетяна Любенчук.

  Головний бібліотекар ЦБС Ірина Довгалюк зупинилася на питанні «Інноваційні зміни у бібліотеці в роботі з юнацтвом».

  З перспективами та можливостями автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи ІРБІС-64 ознайомила присутніх Лілія Зозуля, зав. відділу комплектування та обробки літератури ЦБС.

  Ганна Недвецька, учасниця тренінгу «Енергоефективність та використання альтернативної енергії у громадських будівлях», який відбувся у м. Києві 22-23 вересня 2015 року, звернула увагу присутніх на те, що питання енегроефективності на сьогодні є дуже актуальним для громади міста. Визначила роль бібліотек в інформуванні населення з питань енегроефективності.

  Також бібліотечні працівники були ознайомлені з можливостями веб-порталу звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, що дає можливість подання заяв для реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. 

  «Знання, отримані на таких навчальних семінарах, – зазначила головний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Прокопенко, – дають змогу по-новому, більш ефективно, будувати роботу бібліотеки. Адже, бібліотеки – це компас у величезному світі інформації».


  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книгопоказ

  До вашої уваги пропонуємо інформацію про нові надходження, серед яких чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя. Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр