Нові надходження Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Нові надходження Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Ресурси бібліотек » Нові надходження
  Література для літніх канікул
  Відділ комплектування та обробки ЦБ
  17 Липня 2012 р.

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул.
  І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

   

  Верховень В. М. Світочі України : ілюстрована енциклопедія для дітей / В. М. Верховень. – Х., 2010. – 96 с. : іл.

  Видання присвячене життю і творчості найвідоміших українських письменників, музикантів, художників минулого та сучасності, чиї імена входять до золотого фонду нашого народу, їхні твори є неоціненним надбанням нинішніх і майбутні: поколінь. 

  Можна знайти у бібліотеці-філії №8

   

  Стаднік О. Г. Рекорди природи : навч. видан. / О. Г. Стаднік. – Х. : Ранок, 2011. – 95 с. – (Поза сторінками підручника). 

  Можна знайти у бібліотеці-філії №12.

   

  Шкільні енциклопедії «Поза сторінками підручника» пропонують зазирнути за сторінки шкільних підручників, щоб отримати багато цікавих та корисних відомостей з історії, географії, природознавства. Книги цієї серії знайомлять школярів із захопливими фактами, дивовижними історіями, які не ввійшли до підручників. Разом зі шкільними енциклопедіями діти поринуть у чудовий світ відкриттів і досліджень, що зробить навчання цікавим і захоплюючим та розширить кругозір школярів.

   

  Стаднік О. Г. Стихії природи / О. Г. Стаднік : навч. видан. – Х. : Ранок, 2011. – 95 с. – (Поза сторінками підручника).

   Можна знайти у бібліотеці-філії №14.114 

   

   
   

  Вітлі А. Історія живопису / А. Вітлі; пер. з англ. О. Здір. – К. : Країна Мрій, 2008. – 96 с. : іл. – (Хочу все знати).

  Розповідається про виникнення і розвиток живопису, стилі і жанри образотворчого мистецтва. Книжка містить репродукції картин найвідоміших художників і дотепні малюнки. Для дітей середнього і старшого шкільного віку та їхніх батьків.

  Можна знайти у бібліотеці-філії №14 

   

      

  Художня культура Європи : навч. посіб. / Н. Є. Миропольська, Е. В. Бєлкіна, Л. М. Масол, О. І. Оніщенко. – X. : Ранок, 2010. – 192 с. : іл.

    У посібнику висвітлено найвизначніші явища художньої культури Європи – від античності до наших днів. Розглянуто творчість видатних митців – представників різних країн та епох, чиї імена назавжди увійшли до куль­турної скарбниці людства.

    

  Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

  Можна знайти у бібліотеці-філії №14

   Можна знайти у бібліотеці-філії №14

     

  Мирошнікова В. В. Найцікавіше про науку і техніку : ілюстроване енциклопедичне видання / В. В. Мирошнікова.  X. : Торнадо, 2008. - 96 с. : іл.

  Як змінився світ! Скільки зроблено відкриттів, які неймовірні успіхи країн світу в галузі науки і техніки! Про все це розповість тобі наше енциклопедичне видання. А ще ти дізнаєшся все про речовину  її будову, якості; людей, які зробили вагомий внесок у розгадку складу і якостей речовини; про відкриття фізиків і хіміків, про астрономів і математиків, техніків; про незвичайні якості предметів; про мандрівки у Всесвіт і морські глибини; про чудодійні речі, що оточують нас у повсякденному житті. Видання не тільки з цікавістю інформує юного читача, а й спонукає до мислення, бажання бути активним учасником великих і маленьких справ на Землі.

   

  Можна знайти у бібліотеці-філії №15

   

   

  Клімов А. А. Велика енциклопедія ерудита / Клімов А. А., Рассоха М. Й. – X. : Веста, 2009. – 256 с. : іл. 

  Школа, навіть найкраща, пропонує дітям знання, які хотіли б дати їм дорослі, а зовсім не те їх хвилює, тривожить і цікавить дитину. Тому інформація, яку ми вважаємо дуже важливою і корисною, залишається мертвим капіталом у дитячих головах, а частіше просто вивітрюється з них дорогою зі школи додому. Рекламні ролики й розмови із товаришами стають головними джерелами відомостей, «необхідних для життя». У цій книзі зібрані відповіді на запитання, які в кожнім поколінні ставлять діти. Ясна річ, далеко не кожну відповідь можна вважати вичерпною. Багато хто з вас, батьків, напевно міг би доповнити, уточнити, розширити наші відповіді, а часом і посперечатися з ними. Сперечайтеся, не погоджуйтеся, доводьте свою правоту! Головне, щоб ваша дитина відчула, що й ви зацікавлені в тім, щоб проникнути в таємниці нашого багатоликого світу.

  Можна знайти у бібліотеці-філії №13

  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Літературне рандеву

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек міста. Багато видань з історії України, педагогіки, медіа грамотності, твори для дітей та юнацтва. Нові книги подільських письменників та твори, що надійшли за програмою підтримки книговидання місцевих авторів на 2018-20 роки "Читай українською".

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр