1 червня, у День захисту дітей, на майданчику біля центральної міської бібліотеки відбулося дитяче свято «Бібліотечне літо збирає друзів».
![Свято «Бібліотечне літо збирає друзів»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblto 4.jpg)
Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Літнє читання – чудовий час для розвитку їхньої творчої уяви.
![Свято «Бібліотечне літо збирає друзів»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblito 1.jpg)
Бібліотекарі заохочують дітей до читання влітку, адже це цікаво, весело та корисно.
Сьогодні міські бібліотеки збирають друзів та відкривають літні бібліотечні майданчики, які працюють у нашому місті щороку і вже здобули популярність серед маленьких хмельничан.
Цікаві літературні вікторини, бібліотечні кросворд, інтелектуальні ігри та батли, виготовлення паперових іграшок, та, звісно, нові цікаві книги – все це очікує читачів на бібліотечних майданчиках.
Малюнки юних читачів стали справжньою окрасою заходу та були презентовані на виставці «Літо. Я. Бібліотека!».
![Свято «Бібліотечне літо збирає друзів»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblito 8.jpg)
Свято розпочалося феєричним виступом колективу барабанщиць, вихованців вищого професійно-технічного училища №11, керівник Браславська Ірина.
«Літні канікули – чудовий час для розширення кругозору дітей і важливо використати цей час з користю. Дуже добре, що міські бібліотеки організовують таке змістовне, інтелектуальне дозвілля», – зауважив секретар міської ради Михайло Кривак.
Під час свята відбулося нагородження найактивніших читачів Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.
![Свято «Бібліотечне літо збирає друзів»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblto 6.jpg)
Народний депутат Верховної Ради України Сергій Лабазюк подарував всім присутнім дітям солодощі.
На святі були присутні партнери і друзі міських бібліотек патрульні поліцейські. Цікаві призи отримав кожний, хто брав участь у вікторині «Що я знаю про поліцію?». Найактуальніше – це фото та селфі з патрульними.
![Свято «Бібліотечне літо збирає друзів»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblto 5.jpg)
Вихованці дитячої школи мистецтв «Райдуга» запросили всіх присутніх до «Кривого танцю».
![Свято «Бібліотечне літо збирає друзів»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblito_7.jpg)
«Свято було насичене приємними несподіванками, я вперше в житті танцювала «Кривий танець» і мені дуже сподобалося», – поділилася враженнями Дмитрієва Поліна, читачка центральної бібліотеки, яка отримала «Сертифікат активного читача – 2016».
Головна справа на святі сьогодні – розважатись, гратись, веселитись.
«Дуже радий, що сьогодні на святі я складав літературні пазли, розгадував кросворд, і все це завдяки тому, що я дуже люблю читати і часто ходжу у бібліотеку, яка у моєму мікрорайоні Озерна», – розповів Кравець Ілля, читач бібліотеки-філії №8.
Бібліотечне літо подарує всім цікаві зустрічі, незабутні враження, надзвичайні пригоди, нових друзів та найцікавіші книжки!
![](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_biblito 9.jpg)
Тільки у червні відбудеться 30 дитячих заходів у всіх бібліотеках.
Запрошуємо всіх весело та креативно провести насичене подіями літо!
Більше фото на FACEBOOK
|