Ще більше світлин можна переглянути тут
Вже вдруге у місті Хмельницькому відкрився святковий медовий марафон – фестиваль «Медовий Cпас». З 18 по 20 серпня у найбільшому парку міста, у парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана відпочити та розважитись міг кожен. Різноманітні заходи для дорослих та малечі. І все це з присмаком меду та інших смаколиків.
У фестивалі взяла участь і Хмельницька міська централізована бібліотечна система. На «Бібліотечній галявині» на хмельничан та гостей міста очікували книжкова виставка «Україна – медовий край» з фондів центральної міської бібліотеки, вікторини, ігри, майстер-класи.
Діти із задоволенням малювали, розв’язували ребуси, відповідали на запитання літературної вікторини. Відповіді на запитання вікторини можна було знайти у книгах, які були представлені на книжковій виставці.
А найцікавіше для дітей було викладати бджілку з клаптиків тканини методом торцування.
Дуже популярним для малечі і для дорослих був фотомайданчик «Вулик». Тут насправді було жваво та весело, як у вулику.
І вже традиційно у перший день фестивалю «Медовий Cпас» вшановували пам’ять нашого славетного земляка Костя Місевича. У конференції під відкритим небом «Кость Місевич – патріот, бандурист, бджоляр» взяли участь Тамара Газда – заступник директора з виховної роботи Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступеню №13 ім. М. К. Чекмана, Оксана Собко – представник родини Місевичів, дослідниця, краєзнавець, літературний редактор газети «Подільські вісті», Галина Барабаш – директор музею історії міста Хмельницького, Оксана Вдовіна – викладач класу бандури Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга», керівник зразкової капели бандуристів «Гречаники», стипендіат Хмельницької міської ради, Микола Кульбовський – відомий подільський письменник, журналіст-культуролог, мистецтвознавець, краєзнавець, фольклорист, працівники Хмельницької міської ЦБС.
Всі присутні насолоджувалися звуками бандури у виконанні вихованців Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
«З історичної пітьми нині серцем і запізнілою любов’ю виводимо постаті великих українців. Особливо – коли ці постаті впізнавані у світі. Так відбулося і з поверненням забутого на довгі десятиліття імені Костя Місевича – нашого земляка, лезневчанина, визначного громадського діяча, патріота, музиканта, педагога», – зауважила Тамара Газда.
Ігри та розваги для дітей відбувалися протягом двох днів. Дійство було насичене культурною програмою і ніхто з його відвідувачів не залишився без смаколиків та інших цікавих призів.
|