Олег КОВАЛЬ народився 12 січня 1982 року в Хмельницькому.
Навчався в Хмельницькій ЗОШ №14, далі в ПТУ №18 та Хмельницькому кооперативному торгово-економічному інституті.
Працював Олег будівельником, захоплювався рибальством, мав велике коло друзів та знайомих. Був люблячим батьком, дбайливим сином.
4 березня 2024 року був мобілізований до Збройних Сил України. Воював з окупантами у складі 23-ї окремої механізованої бригади, солдат.
1 липня 2024 року Олег КОВАЛЬ загинув, підірвавшись на міні поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області. Йому було 42 роки.
5 липня із Олегом КОВАЛЕМ попрощалися у Хмельницькому.
Олег був старшою дитиною у сім'ї. Їх було троє. Двоюрідна сестра Олена розповіла, що батько помер рано, відтак Олег став піклуватись про молодших брата і сестру. Став підтримкою і опорою для матері.
«Він мав багато друзів, був добрий і щирий. Піклувався про брата і сестру. Замінив їм тата. Старався, аби у них все було, аби сестричка вчилась».
У Олега залишились донька, мама, брат та сестра.
Поховали захисника на Алеї Слави кладовища, що у мікрорайоні Ракове.