Бібліотека-філія №2 Хмельницька міська централізована бібліотечна система Бібліотека-філія №2 Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Бібліотеки
  Бібліотека-філія №2

   Блог "Бібліотека творчих ідей дітей та молоді"

  "Бібліотека: вхід у світ знань та інформації "

  Інші фото бібліотеки

  Адреса:  29019, м. Хмельницький, Проспект Миру, 70/3         

                     e-mail: kmcbs.f2@gmail.com  skype: kmcbs.f2

  Телефон:     (0382) 63-36-60

  Обслуговує користувачів:

  Вівторок-субота: з 900 до 1800.    

  Неділя: з 1000 до 1700.    

  Вихідний: понеділок.    

  Санітарний день – останній день кожного місяця.

     


  Завідувач:     

  Ковальчук Оксана Аркадіївна

  Бібліотекарі:

  Амеліна Ірина Олексіївна
  Юркова Тетяна Олександрівна


  Структура:       •      Читальний зал      •  Абонемент для дорослих      •  Літературно-краєзнавча вітальня


  Коротка історична довідка:

  Корені створення бібліотеки сягають у далеке минуле. 1 серпня 1949 року відкрита міська бібліотека №2. Бібліотека була розташована в передмісті Заріччя по вулиці Центральній. Першими працівниками бібліотеки були Піменова Валентина Несторівна (завідуюча), Омельчишена Ганна Василівна, Орел Ярослава Степанівна, Бровко Людмила Іванівна. Завідуюча бібліотекою Піменова Валентина Несторівна протягом 26-ти років очолювала бібліотеку, вона була душею колективу. Більше 40-ка років віддала бібліотеці Омельчишена Г. В. Працівники бібліотеки багато працювали над формуванням книжкового фонду, залученням нових читачів до бібліотеки. Вже на кінець першого року в бібліотеці було 246 читачів. Основні показники з кожним роком зростали, збільшувався і книжковий фонд. В 1960 році для бібліотеки було побудовано нове приміщення площею більше 500 кв. м. Але, за рішенням міськвиконкому, в 1979 р. це приміщення було передано музичній школі, а бібліотеку переведено на Проспект Миру 70/3, де вона зараз і знаходиться. В 1979 році, в новому приміщенні бібліотеки, організовували роботу Яцкова Людмила Петрівна (завідуюча), Сухова Галина Петрівна, Сучкова Людмила Павлівна. З переїздом бібліотеки, значно покращились умови для якісного обслуговування читачів. 30 років, з 1983 до 2013 року очолювала колектив бібліотеки Олійник Лідія Федорівна, а тепер завідуюча бібліотеки-філієї №2  Ковальчук Оксана Аркадіївна. 

  15 березня 1987 року при бібліотеці був відкритий дитячий відділ. У лютому місяці 2009 році бібліотеку підключили до мережі Інтернет. У 2011 році бібліотека перемогла у конкурсі від Програми "Бібліоміст", а саме "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету" та почала надавати користувачам безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

  У 2016 році дитячий абонемент було об'єднано з дорослим. 


  На 1 січня 2018 року:     у бібліотеці читають 2 509 чол.


  Фонд:      37 105 примірників книг та періодичних видань.


  Основні напрямки роботи:

  У бібліотеці працює клуб "Гармонія".

  Мета: популяризація книги, пошукова та краєзнавча роботи з історії звичаїв і традицій краю, розвиток літературознавчих та літературно-поетичних, естетичних знань та смаків, змістовне і цікаве дозвілля, створення умов для розкриття й реалізації духовного і творчого потенціалу у користувачів.

  Засідання відбуваються: з січня по травень, з вересня по грудень кожний 3-й четвер місяця о 14.00


  Додаткові послуги:

  • користування комп'ютером;
  • надання вільного доступу до Інтернету;
  • сканування;
  • ксерокопіювання;
  • друк документів;
  • інші послуги.

   Додаткова інформація:

  • 2018 рік 

  ► За підсумками роботи бібліотека стала переможцем щорічного конкурсу "Краща бібліотека-філія 2017 року" серед бібліотек-філії Хмельницької міської ЦБС

  • 2017 рік 

  Колектив бібліотеки став переможцем міського етапу обласного огляду-конкурсу на кращу роботу бібліотек з національно-патріотичного виховання громадян "Україна починається з тебе"

  • 2016 рік 

  Колектив бібліотеки зайняв III місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної діяльності серед бібліотек Хмельницької міської ЦБС, присвяченого 20-річчю Конституції України.

  • 2015 рік 

  Переможцем ІІ-го туру Обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2015» стала Анастасія Назарець  читачка бібліотеки.

  • 2014 рік 

  Дайджест «Живе Кобзар у пам'яті народній», який підготував колектив бібліотеки, отримав 2 місцеу міському огляді-конкурсі на краще інформаційне видання серед бібліотек Хмельницької міської ЦБС «Провісник долі».

  Читачка бібліотеки Олександра Везденецька стала переможцем у міському етапі обласного літературного конкурсу «Читаймо Тараса, учімося в нього».

  У відкритому конкурсі юних талантів «Світ Великого Кобзаря» в номінації «Літературні твори» друге місце здобула читачка бібліотеки Балян Каріна.

  На базі бібліотеки відбувся Хмельницький обласний семінар директорів централізованих бібліотечних систем та центральних районних бібліотек – літній клуб бібліотечних менеджерів «Менеджмент якості у бібліотеці».

  Реалізовано проект бібліотекаря Марини Шандорук «Бібліотечне рандеву: Україна – Італія»завдяки якому отримано  грант для професійної подорожі до Італії, проведено веб-міст між бібліотеками м. Хмельницького та  Публічною бібліотекою Боргоманеро Мараца (провінція Новара).


  • 2013 рік 

  Колектив бібліотеки переміг у міському огляді-конкурсі на кращу роботу з формування, використання та популяризації бібліотечних фондів "Фонд обличчя бібліотеки" серед бібліотек, що обслуговують дорослих користувачів.

  На базі бібліотеки-філії №2 відбувся майстер-клас "Нові бібліотечні послуги в практиці роботи", огранізований Хмельницькою обласною науковою бібліотекою ім. Миколи Островського та Хмельницькою міською ЦБС.

  Переможцем ІІ етапу конкурсу дитячого читання "Найкращий читач Хмельниччини – 2013" у номінації "Візитка учасника" серед учнів 7-х класів стала читачка бібліотеки Везденецька Олександра.


  •  2012 рік

  Читачки бібліотеки Грамчук Ольга та Михайлова Світлана стали переможцями у ІІ міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2012» у номінації «Візитка учасника». 


  • 2011 рік

   Бібліотека стала переможцем конкурсу з організації нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до Інтернету від програми "Бібліоміст".

                    

  В рамках проекту "Сучасна бібліотека йде в люди" спільно із колегами бібліотеки-філії №12 проведено "круглий стіл" на тему "Діалог з громадою".

  Юні читачі бібліотеки взяли участь у Акції дитячого малюнку «Моя бібліотека», яка з ініціативи Української бібліотечної асоціації стартувала під час Львівського міжнародного дитячого фестивалю у квітні 2011 р.

  З вересня бібліотека стала учасницею Мережі пунктів доступу громадян (ПДГ) до інформації органів державної влади у бібліотеках України.

  Читач бібліотеки Лагунець Віктор Станіславович став переможцем обласного огляду-конкурсу на кращого дорослого читача "Так! Я читаю".  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у четвертому кварталі 2015 р.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр