Нестаріючий вид рукоділля Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Нестаріючий вид рукоділля Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » БібліоЖиття » Творчість бібліотекарів
  Нестаріючий вид рукоділля


  В'язанням гачком захоплюється провідний бібліограф центральної бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи – Міль Лідія Іванівна

  Ручне в'язання – це досить древній, нестаріючий вид рукоділля, який і в наш час залишається одним з найбільш поширених і популярних. За допомогою ручного в'язання створюються унікальні, оригінальні і неповторні трикотажні вироби.

  То ж не дивно, що у будь-які часи у всіх країнах жінка займалася рукоділлям – шила, в'язала. Її руками створювалися витончені, ошатні, гарні вироби, що прикрашають одяг, створюють затишок в домі.

  В'язання відкриває можливість проявити фантазію і творчість при створенні трикотажних речей, зробити їх відповідно до потреб і смаків кожного члена родини, з урахуванням звичного і улюбленого поєднання кольорів.

  Навчитися в'язати гачком не важко, потрібно лише запастися терпінням, мати основні навички, необхідну пряжу і простий інструмент у вигляді набору гачків.

  Сам процес в'язання дуже цікавий і відбувається швидше, ніж процес в'язання на спицях. Крім того, деякі красиві візерунки можна зробити тільки гачком. За його допомогою можна обплести полотно, сплести ґудзики, мереживо, квіти, оздоблювальний шнур, скатертини тощо.

  Гачком можна зв'язати багато красивих і різних речей: сумки, незвичайні підвіски до них, оригінальні брелоки й іграшки, подарунки на будь-який смак.

   


  Серед робіт Лідії Іванівни: трикотажні вироби неймовірної краси, колекція оригінальних іграшок із ниток, сумки, серветки і ще дуже багато забавних саморобок.

     
       
       
     

    

  Вперше до рук взяла гачок у 10 років. А заохотила й привила цей вид мистецтва дівчинці мати. Саме вона навчила в'язати і гачком, і спицями. Уже в 12 років юна майстриня сама собі вив'язала перший у житті виріб – жилетку, з нитки-дарничанки червоного кольору. А потім дуже пишалася тим, що змогла своїми руками створити таку ексклюзивну річ. Сьогодні гачок у руках Лідії Іванівни творить чудеса.

     
     

     
       
       
     

  Її хобі змушує посміхнутися кожного відвідувача центральної бібліотеки, оскільки на усіх стелажах та столах колег знаходяться різноманітні кумедні іграшки. І вони її рук справа, яка приносить тільки радість та задоволення, а інколи й надихає інших.


  Книжкова виставка у центральній публічній бібліотеці
  Книжкова виставка у центральній публічній бібліотеці
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Дивосвіт нової книжки

  Приємного та цікавого читання!

  Завжди раді бачити Вас у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр