Швець Володимир Федорович (1951 р.) Хмельницька міська централізована бібліотечна система Швець Володимир Федорович (1951 р.) Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Наше місто » Почесні громадяни
  Швець Володимир Федорович (1951 р.)
  Швець
  Володимир Федорович

   

  Звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» присвоєно
  рішенням дев'ятої сесії
  Хмельницької міської ради
  №4 від 10 серпня 2011 року.

  Швець Володимир Федорович народився 21 січня 1951 року у селищі Колибань, Хмельницького району Хмельницької області. У 1979 році закінчив Вінницький політехнічний інститут. У 1967 році прийшов практикантом на Хмельницький завод трансформаторних підстанцій (ХЗТП), там залишився працювати. Загальний стаж роботи на заводі – 34 роки. Працював електромонтером і випробувачем гальванічних машин. У 1982-1986 роках обіймав посаду начальника гальванічного цеху. У 2004 році погодився на пропозицію міського голови і перейшов працювати у міську раду. З 01.08.2006 року призначений на посаду директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради.

  З квітня 1990 року обирався депутатом міської ради протягом шести скликань. За цей час обирався головою постійних комісій з питань милосердя та соціального забезпечення, з питань приватизації та використання комунального майна, з питань містобудування, архітектури та землеустрою. Серед депутатів користується репутацією людини порядної, врівноваженої і дисциплінованої, педантично дотримується закону.

  Швець В.Ф. вперше в Україні розробив Статут територіальної громади міста, яким місто керується і сьогодні. За його ініціативи було прийнято ряд рішень міської ради, спрямованих на впорядкування земельних та будівельних відносин.

  За час роботи директором департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Швець В.Ф. забезпечив розробку та прийняття Генерального плану розвитку міста Хмельницького до 2031 року.

  За активну депутатську діяльність, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Швець В.Ф. нагороджувався грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними відзнаками Хмельницької міської ради ІІІ і ІІ ступенів та грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації.

  Звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» присвоєно за
  вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Хмельницького.


  11.11.2011 р.

  Використані джерела:

  1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Швецю Володимиру Федоровичу : рішення дев'ятої сесії Хмельницької міської ради №4 від 10.08.2011 р. [Електронний ресурс]. – Електрон. дан. – Режим доступу : http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7404%3A-l-r-&catid=308%3A-8-&Itemid=251. – Назва з екрану.
    
  2. Собко А. Володимир Швець: «Дуже хочеться, щоб було не «вже» шістдесят», а «тільки» шістдесят / Алла Собко // Проскурівський телеграф. – 2011. – №3. – 20 січня.– С.6-9.

   

  © Хмельницька міська центральна бібліотека
  Сектор автоматизації бібліотечних процесів

  Підготувала: Єсюніна Галина

  Подільська, 78
  тел. 79-44-34
  cbs.km.ua


  Філія №9
  Філія №9
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  У фондах бібліотек

  У фондах бібліотек централізованої бібліотечної системи є багато книг, що подаровані їхніми користувачами.  –по поповнилися  

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр